Gaziantep İli Birinci Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu Duyurusu

06-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Gaziantep İlinde düzenlenecek Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Kursu katılımcılar listesi aşağıda açıklanmıştır.

06 Nisan 2018 tarihinde kursa katılacak adaylar saat 09:00’ da Şehit Kamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde hazır bulunacaklardır.

Adres: Mücahitler Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:2 Şehitkamil / Gaziantep

09 Nisan 2018 tarihinde kursa katılacak adaylar saat: 09:00’ da Kamil Ocak Spor Salonunda hazır bulunacaklardır. Besyo mezunları uygulama dersleri ile kursa başlayacaklardır.

Adres: İncili Pınar Mahallesi Sabahat Göğüş Caddesi No:15 Şehitkamil/ Gaziantep

*ÖNEMLİ: 06 Nisan ve 09 Nisan 2018 tarihinde katılımları açıklanan adaylar 09 Nisan 2018 tarihinde saat: 09:00’ da spor kıyafetleriyle hazır bulunacaklardır.

*Bütünlemeye yalnızca uygulama sınavı için katılacak adaylar 10 Nisan 2018 Salı günü saat:18:00’ de Kamil Ocak Spor Salonunda olacaklardır.

*Bütünlemeye Teorik sınavlardan katılacak adaylar 15 Nisan 2018 Pazar günü  saat:08:30’ da Şehit Kamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde hazır bulunacaklardır.

*Katılımcılar konaklama için yerleri kendileri temin edeceklerdir.

*Kursa katılacak adaylardan istenilen belgelerini göndermeyenlerin en geç 04 Nisan Çarşamba günü mesai bitimine kadar belgelerini Ankara TVF adresine göndermeleri gerekmektedir.

* Ders notları TVF –Web sayfasında yayınlanacaktır.

*Kursiyerlere ayrıca ders notu verilmeyecektir.

İrtibat: Behzat ŞENCAY (Gaziantep Voleybol İl Temsilcisi)

Tel: 0342 317 17 69

Şahsine ATEŞ (TVF Eğitim Kurulu Sekreteri)

Tel:  0312 221 40 40 / 1402

06 NİSAN 2018 TARİHİNDE KURSA KATILACAK ADAYLAR
     
ADI SOYADI  
ALİ BOZKAYA  
BERAT ARAZ  
BEŞİR TUNAHAN BAYRAKTAR  
DENİZ DAĞISTANLI  
EKREM BOZKURT  
EMRE AKIŞLI  
ESRA ÇAKŞAK  
CEREN TEMEKOĞLU  
HARUN ÜSTÜNDAĞ  
HARUN ZENCİRCİ  
KEVSER DONBAYCI  
KÜBRA KOÇASLAN  
ÖZLEM ÖZKAN  
REFİK KAPTAN  
SELEN BEGÜM DURĞUN  
SUAT BAŞEL  
ZEYNEP EMEL ŞAHİN  
KORAY ÇETİN  
EBRU MELEK  
EMRE DİKMENTEPE  
MUSTAFA ATEŞ  
ELİF TUĞÇE KAVAS  
EZGİ DİLAN HAKTANIR  
EMRE TÜRKİLERİ  
TALHA YILDIRIM  
FURKAN KIZILCA  
FURKAN ÖZALIR  
BÜŞRA NUR ATASOY  
HASAN DURMUŞ  
İSMAİL BAHADIR BİRCAN  
ATİLLA KIRMAZ  
KÜBRA ÖZTÜRK  
BEGÜM KIRMAZ  
BÜŞRA BAYIR  
ONUR YENİHAYAT  
HASAN ARİF YAĞCI  
ZEYNEP SONGÜL HAVEYDİ  
UTKAY AKBABA  
ZEYNEP ELİF KURU  
ZOZAN ATAKUL  
 

 

 

 

 

09 NİSAN 2018 TARİHİNDE KURSA KATILACAK ADAYLAR

   
ADI SOYADI
BURHAN POLAT
BURÇİN İRLAN
DENİZ ÇETİN
EBRU MARHAN
ENGİN ÇİNİBULAK
ERDİNÇ ALTAY
EZGİ KAÇAR
FAZIL SERKAN TEMREN
HALİL ASLANDAĞ
KAHRAMAN ÖZBEK
NAZMİYE AYDINOĞLU
NİHAL ÇETİNER
ÖZLEM NUR SARIKAYA
SEMİH DAĞDEVİREN
SEMİR ŞANLI
ŞÜKRAN DAĞ
ŞÜKRÜ CAN GÜNDEM
ÜMİT KARAMAN
YUNUS KOLLAR
SAİT IŞIK
Bu Yazıya Oy Verin