TVF

Bizi Takip Edin

2018 – 2019 Voleybol Sezonu Medya Akreditasyon Başvurularıyla İlgili Önemli Duyuru!

Voleybolun tanınması, sevilmesi ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde önemli görev üstlenen, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun en büyük destekçileri medya mensuplarına yardımcı olmak önceliklerimiz arasındadır.

Sezon boyunca voleybol maçlarını takip etmek isteyen medya mensuplarının mesleki çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla, Türkiye Voleybol Federasyonu yeni dönem medya akreditasyon kart başvuruları bugün (31 Ağustos 2018 Cuma) itibariyle başlamıştır. Kart başvuruları, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü, saat 13.00’e kadar devam edecektir.

Voleybol maçlarını takip etmek isteyen medya mensupları, Akreditasyon Başvuru Formu’nu doldurup, istenen belgeleri mert.ucma@tvf.org.tr adresine, belirtilen tarihe kadar göndererek, akreditasyon sürecini başlatabilir. Akredite olmak için verilen bilgilerinizin uygun görülmesi durumunda başvuru süreci tamamlanacak, akreditasyon kartınız teslim edilecektir.

İSTENEN BELGELER (Haber ajansları, yazılı ve görsel medya, internet siteleri için)

  • Türkiye Voleybol Federasyonu Akreditasyon Başvuru Formu (tıklayınız)
  • Bir adet vesikalık fotoğraf
  • Mensubu bulunulan basın-yayın organında görevli olduğunuzu ve hizmet ücret ilişkinizi (bordrolu/sözleşmeli/serbest çalışan) belirten kurum yazısı

Not: İnternet sitelerinden yalnız iki (2) kişi akredite edilecektir.

Türkiye Voleybol Federasyonu

Bu Yazıya Oy Verin