TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda Ana Tablo Fikstürü Belli Oldu



TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda bugün (22 Eylül) Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur) – Mücahit Altınöz / Serkan Durası arasında oynanması planalanan eleme karşılaşması, turnuvaya ana taboldan katılacak olan ekiplerden Selçuk Şekerci - Engin Özbek (Sunak Nakliyat) ikilisinin, Selçuk Şekerci’nin sakatlığı nedeniyle turnuvaya katılamayacağını bildirmesi üzerine iptal edildi ve eleme karşılaşması oynayacak olan her iki takım da turnuvaya ana tablodan dahil edildi.

 

Turnuvaya yarın (23 Eylül) ana tablo karşılaşmalarıyla devam edilecek.

 

TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda yarının (23 Eylül) programı şöyle;

 

 

Erkekler Kategorisi

 

09.00   |   Sefa Urlu / Murat Giginoğlu - Mücahit Altınöz / Serkan Durası 

09.00   |   Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) - Mehmet Can Kasap / Oğuzhan Bayraktar (EVA Spor)

09.50   |   Salih Hekimoğlu / Rufaro Douglas Choto - Yusuf Özdemir / Ali Cebeci

09.50   |   Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur - Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa)

10.40   |   Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin - Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur)

10.40   |   Mert Kurt / Emir Kavuzlu - Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş

11.30   |   Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub) - Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel)

13.10   |   Sefa Urlu / Murat Giginoğlu - Yusuf Özdemir / Ali Cebeci

14.00   |   Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) - Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa)

14.00   |   Salih Hekimoglu / Rufaro Douglas Choto - Mücahit Altınöz / Serkan Durası

14.50   |   Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur - Mehmet Can Kasap / Oğuzhan Bayraktar (EVA Spor)

14.50   |   Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş - Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel)

15.40   |   Mert Kurt / Emir Kavuzlu - Dündar Yıldırım / Borak Pelenk

15.40   |   Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub) - Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur)

 

 

 

Bayanlar Kategorisi

 

11.30   |   Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) - Anna Kalchenko / Nina Kotelianets

12.20   |   Merve Nezir / Esra Betül Çetin - Adriana Matei / Beata Vaida (CSM Satu Mare)

12.20   |   Nursel Yaren Sencel / Aleyna Vence - Milena Matic / Marija Milosevic

13.10   |   Karolína Řeháčková / Magdalena Dostálová - Canan Ayas / Oksana Rusnachenko

16.30   |   Merve Nezir / Esra Betül Çetin - Canan Ayas / Oksana Rusnachenko

16.30   |   Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) - Milena Matic / Marija Milosevic

17.20   |   Karolína Řeháčková / Magdalena Dostálová - Adriana Matei / Beata Vaida (CSM Satu Mare)

17.20   |   Nursel Yaren Sencel / Aleyna Vence - Anna Kalchenko / Nina Kotelianets

 

 

Eklenme Tarihi: 22.09.2016 20:25
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.