TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda Ana Tablo Fikstürü Belli Oldu



TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda bugün (22 Eylül) Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur) – Mücahit Altınöz / Serkan Durası arasında oynanması planalanan eleme karşılaşması, turnuvaya ana taboldan katılacak olan ekiplerden Selçuk Şekerci - Engin Özbek (Sunak Nakliyat) ikilisinin, Selçuk Şekerci’nin sakatlığı nedeniyle turnuvaya katılamayacağını bildirmesi üzerine iptal edildi ve eleme karşılaşması oynayacak olan her iki takım da turnuvaya ana tablodan dahil edildi.

 

Turnuvaya yarın (23 Eylül) ana tablo karşılaşmalarıyla devam edilecek.

 

TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda yarının (23 Eylül) programı şöyle;

 

 

Erkekler Kategorisi

 

09.00   |   Sefa Urlu / Murat Giginoğlu - Mücahit Altınöz / Serkan Durası 

09.00   |   Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) - Mehmet Can Kasap / Oğuzhan Bayraktar (EVA Spor)

09.50   |   Salih Hekimoğlu / Rufaro Douglas Choto - Yusuf Özdemir / Ali Cebeci

09.50   |   Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur - Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa)

10.40   |   Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin - Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur)

10.40   |   Mert Kurt / Emir Kavuzlu - Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş

11.30   |   Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub) - Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel)

13.10   |   Sefa Urlu / Murat Giginoğlu - Yusuf Özdemir / Ali Cebeci

14.00   |   Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) - Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa)

14.00   |   Salih Hekimoglu / Rufaro Douglas Choto - Mücahit Altınöz / Serkan Durası

14.50   |   Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur - Mehmet Can Kasap / Oğuzhan Bayraktar (EVA Spor)

14.50   |   Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş - Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel)

15.40   |   Mert Kurt / Emir Kavuzlu - Dündar Yıldırım / Borak Pelenk

15.40   |   Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub) - Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur)

 

 

 

Bayanlar Kategorisi

 

11.30   |   Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) - Anna Kalchenko / Nina Kotelianets

12.20   |   Merve Nezir / Esra Betül Çetin - Adriana Matei / Beata Vaida (CSM Satu Mare)

12.20   |   Nursel Yaren Sencel / Aleyna Vence - Milena Matic / Marija Milosevic

13.10   |   Karolína Řeháčková / Magdalena Dostálová - Canan Ayas / Oksana Rusnachenko

16.30   |   Merve Nezir / Esra Betül Çetin - Canan Ayas / Oksana Rusnachenko

16.30   |   Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) - Milena Matic / Marija Milosevic

17.20   |   Karolína Řeháčková / Magdalena Dostálová - Adriana Matei / Beata Vaida (CSM Satu Mare)

17.20   |   Nursel Yaren Sencel / Aleyna Vence - Anna Kalchenko / Nina Kotelianets

 

 

Eklenme Tarihi: 22.09.2016 20:25
MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.