TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı Ana Tablo Karşılaşmalarında İlk Gün Sona Erdi



Nilüfer Belediyesi işbirliği ile organize edilen TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda ana tablo karşılaşmalarının ilk günü, bugün (23 Eylül) TVF Cengiz Göllü Plaj Voleybolu Tesisi’nde oynanan 22 karşılaşma ile sona erdi. 

 

Ana tablo ilk gün karşılaşmalarının sonuçları şöyle;

 

Erkekler Kategorisi

 

Sefa Urlu / Murat Giginoğlu 2 - 0 Mücahit Altınöz / Serkan Durası

Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) 2 - 0 Mehmet Can Kasap / Oğuzhan Bayraktar (EVA Spor)

Salih Hekimoglu / Rufaro Douglas Choto 1 - 2 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci

Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur 2 - 0 Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa)

Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin 2 - 0 Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur)

Mert Kurt / Emir Kavuzlu 2 - 0 Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş

Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub) 0 - 2 Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel)

Sefa Urlu / Murat Giginoğlu 2 - 0 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci

Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) 2 - 0 Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa)

Salih Hekimoğlu / Rufaro Douglas Choto 2 - 0 Mücahit Altınöz / Serkan Durası

Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur 2 - 0 Mehmet Can Kasap / Oğuzhan Bayraktar (EVA Spor)

Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin 2 - 0 Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel)

Mert Kurt / Emir Kavuzlu 2 - 0 Dündar Yıldırım / Borak Pelenk

Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub) 2 - 0 Ufuk Karaburun / Necula Bogdan (RomTur)

 

 

 

Bayanlar Kategorisi

 

Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) 2 - 0 Anna Kalchenko / Nina Kotelianets

Merve Nezir / Esra Betül Çetin 0 - 2 Adriana Matei / Beata Vaida (CSM Satu Mare)

Nursel Yaren Sencel / Aleyna Vence 0 - 2 Milena Matic / Marija Milosevic

Karolína Řeháčková / Magdalena Dostálová 2 - 0 Canan Ayas / Oksana Rusnachenko

Merve Nezir / Esra Betül Çetin 2 - 0 Canan Ayas / Oksana Rusnachenko

Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) 0 - 2 Milena Matic / Marija Milosevic

Karolína Řeháčková / Magdalena Dostálová 2 - 0 Adriana Matei / Beata Vaida (CSM Satu Mare)

Nursel Yaren Sencel / Aleyna Vence 0 - 2 Anna Kalchenko / Nina Kotelianets

 

 

Yarın (24 Eylül) oynanacak olan TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı ana tablo ikinci gün karşılaşmalarının programı şöyle;

 

Sıra NoTarihSaatKortMaç NoBirinci Takım İkinci Takım
1 24.9.2016 09:00 1 17 Sefa U. / Murat G. [1] 
Sefa Urlu - Murat Giginoğlu
  Salih H. / Rufaro D.C. [8] 
Salih Hekimoglu - Rufaro Douglas Choto
2 24.9.2016 09:00 2 7 Hakan G. / Volkan G. [4] (Sunak Petrol)
Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe
  Dündar Y. / Borak P. [13] 
Dündar Yıldırım - Borak Pelenk
3 24.9.2016 09:50 1 18 Yusuf Ö. /Ali C. [9] 
Yusuf Özdemir - Ali Cebeci
  Mühahit A. / Serkan D. [16] 
Mücahit Altınöz - Serkan Durası
4 24.9.2016 09:50 2 15 Hakan G. / Volkan G. [4] (Sunak Petrol)
Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe
  Hasan H. Y. / Emirhan U. [12] 
Hasan Hüseyin Yıldırım - Emirhan Ulutaş
5 24.9.2016 10:40 1 21 Hasan H. M. / Ali Osman N. [2] 
Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin
  Gökhan K. / Oğuz K. (Hitclub)
Gökhan Keskin - Oğuz Küçükerol
6 24.9.2016 10:40 2 19 Kemal Ş. / Mehmet Ç. (Yakın Doğu Universitesi) [3] 
Kemal Şah - Mehmet Çıvgın
  E. Ş. Sezer / Koray B. [6] 
Enes Şafak Sezer - Koray Baytemur
7 24.9.2016 11:30 1 22 Emir A. / Soner E. (HiLevel) [10] 
Emir Akdoğan - Hakan Soner Erdoğmuş
  Ufuk K. / Necula B. (RomTur) [15] 
Ufuk Kababurun - Necula Bogdan
8 24.9.2016 11:30 2 20 Fikri B. / Deniz D. (Bursa) [11] 
Fikri Berber - Deniz Dağıstanlı
  Mehmet C.K. / Hakan K. (EVA Spor) [14] 
Mehmet Can Kasap - Oğuzhan Bayraktar
9 24.9.2016 12:20 1 23 Hakan G. / Volkan G. [4] (Sunak Petrol)
Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe
  Mert K. / Emir K. [5] 
Mert Kurt - Emir Kavuzlu
10 24.9.2016 12:20 2 24 Hasan H. Y. / Emirhan U. [12] 
Hasan Hüseyin Yıldırım - Emirhan Ulutaş
  Dündar Y. / Borak P. [13] 
Dündar Yıldırım - Borak Pelenk
11 24.9.2016 13:10 1 25 EN KÖTÜ İKİNCİLER [0]    EN İYİ ÜÇÜNCÜLER [0] 
12 24.9.2016 13:10 2 27 EN İYİ İKİNCİLER [0]    EN KÖTÜ ÜÇÜNCÜLER [0] 
13 24.9.2016 14:00 1 26 EN KÖTÜ ÜÇÜNCÜLER [0]    EN İYİ İKİNCİLER [0] 
14 24.9.2016 14:00 2 28 EN İYİ ÜÇÜNCÜLER [0]    EN KÖTÜ İKİNCİLER [0] 
15 24.9.2016 14:50 1 9 Merve N. / Betül Ç. [1] 
Merve Nezir - Esra Betül Çetin
  Karolina R. / Magdalena D. [4] 
Karolína Řeháčková - Magdalena Dostálová
16 24.9.2016 14:50 2 11 Hatice C.T. / Viktoriia S. (Koala) [2] 
Hatice Can Tonbul - Viktoriia Smetaniuk
  N.Yaren S. / Aleyna V. [3] 
Nursel Yaren Sencel - Aleyna Vence
17 24.9.2016 15:40 1 10 Canan A. / Oksana R. [5] 
Canan Ayas - Oksana Rusnachenko
  Adriana M. / Beata V. (CSM Satu Mare) [8] 
Adriana Matei - Beata Vaida
18 24.9.2016 15:40 2 12 Milena M. / Mariha M. [6] 
Milena Matic - Marija Milosevic
  Anna K. / Nina K. [7] 
Anna Kalchenko - Nina Kotelianets
19 24.9.2016 16:30 1 29 A1/B1 İYİ AVERAJLI [0]    W25 [0] 
20 24.9.2016 16:30 2 31 C1/D1 KÖTÜ AVERAJLI [0]    W27 [0] 
21 24.9.2016 17:20 1 30 C1/D1 İYİ AVERAJLI [0]    W26 [0] 
22 24.9.2016 17:20 2 32 ERKEKLER KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL   ERKEKLER KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 23.09.2016 21:39
MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.