TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda Yarı Finalistler Belli Oldu

 

TVF Pro Beach Tour’un son etabı olan TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda ana tablo ikinci gün karşılaşmaları bugün (24 Eylül) TVF Cengiz Göllü Plaj Voleybolu Tesisi’nde oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

 

Bugün (24 Eylül) oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle;

 

Erkekler Kategorisi

 

Sefa Urlu / Murat Giginoğlu 2-0 Salih Hekimoğlu / Rufaro Douglas Choto

Hakan Göğtepe / Volkan Göğtepe (Sunak Petrol) 2-0 Dündar Yıldırım / Borak Pelenk

Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2-1 Mücahit Altınöz / Serkan Durası

Hakan Göğtepe / Volkan Göğtepe (Sunak Petrol) 2-0 Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş

Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin 2-0 Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub)

Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) 2-0 Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur

Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel) 2-0 Ufuk Kababurun / Necula Bogdan (RomTur)

Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa) 2-0 Mehmet Can Kasap / Oğuzhan Bayraktar (EVA Spor)

Hakan Göğtepe / Volkan Göğtepe (Sunak Petrol) 2-0 Mert Kurt / Emir Kavuzlu

Hasan Hüseyin Yıldırım / Emirhan Ulutaş 0-2 Dündar Yıldırım / Borak Pelenk

Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel) 2-0 Fikri Berber / Deniz Dağıstanlı (Bursa)

Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2-0 Gökhan Keskin / Oğuz Küçükerol (Hitclub)

Dündar Yıldırım / Borak Pelenk 1-2 Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur

Salih Hekimoğlu / Rufaro Douglas Choto 1-2 Mert Kurt / Emir Kavuzlu

Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin 2-0 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci

Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) 2-0 Enes Şafak Sezer / Koray Baytemur

Hakan Göğtepe / Volkan Göğtepe (Sunak Petrol) 2-0 Emir Akdoğan / Hakan Soner Erdoğmuş (HiLevel)

Sefa Urlu / Murat Giginoğlu 2-0 Mert Kurt / Emir Kavuzlu

 

 

Bayanlar Kategorisi

 

Merve Nezir / Esra Betül Çetin 2-0 Karolína Řeháčková - Magdalena Dostálová

Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) 2-0 Nursel Yaren Sencel / Aleyna Vence

Canan Ayas / Oksana Rusnachenko 0-2 Adriana Matei / Beata Vaida (CSM Satu Mare)

Milena Matic / Marija Milosevic 2-0 Anna Kalchenko / Nina Kotelianets

 

 

Karşılaşmaların ardından erkekler ve bayanlar kategorisinde yarın (25 Eylül) oynanacak olan yarı final eşleşmeleri belli oldu.

TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı'nda yarının (25 Eylül) programı şöyle;

 

09.00   |   Milena Matic / Marija Milosevic - Karolína Řeháčková / Magdalena Dostálová (Bayanlar Kategorisi Yarı Final Karşılaşması)

09.00   |   Hatice Can Tonbul / Viktoriia Smetaniuk (Koala) - Merve Nezir / Esra Betül Çetin (Bayanlar Kategorisi Yarı Final Karşılaşması)

09.50   |   Hasan Hüseyin Mermer / Ali Osman Nurettin - Hakan Göğtepe / Volkan Göğtepe (Sunak Petrol) (Erkekler Kategorisi Yarı Final Karşılaşması)

09.50   |   Sefa Urlu / Murat Giginoğlu - Kemal Şah / Mehmet Çıvgın (Yakın Doğu Üniversitesi) (Erkekler Kategorisi Yarı Final Karşılaşması)

10.40   |   (Bayanlar Kategorisi Üçüncülük - Dördüncülük Karşılaşması)

11.30   |   (Erkekler Kategorisi Üçüncülük - Dördüncülük Karşılaşması)

13.00   |   (Erkekler Kategorisi Final Karşılaşması)

13.50   |   (Bayanlar Kategorisi Final Karşılaşması)

 

Dereceye giren sporculara toplam 40.000 TL para ödülünün dağıtılacağı TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı’nda yarın (25 Eylül) saat 13.00’de oynanacak olan erkekler finalini, saat 13.50’de oynanacak olan bayanlar finalini ve ödül törenini NTVSpor canlı olarak yayınlayacak.

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 24.09.2016 21:28
MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.