U20 Bayan Voleybol Milli Takımımız Sahaya Çıkıyor

 

 

20 Yaş Altı Bayan Voleybol Milli Takımımız yarın (07 Ocak 2017 Cumartesi), Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda, 2017 FIVB U20 Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri Birinci Raunt B Grubu karşılaşmasında saat 17.30’da Bulgaristan ile karşı karşıya gelecek.

 

Avusturya, Bulgaristan ve Finlandiya ile aynı grupta bulunan millilerimiz, Avusturya ve Finlandiya’nın turnuvadan çekildiklerini açıklamaları nedeniyle sadece Bulgaristan ile mücadele edecek. CEV kurallarına göre, 20 Yaş Altı Bayan Voleybol Milli Takımımız ve Bulgaristan, Avusturya ve Finlandiya’yı 25-0’lık setlerle 3-0 yenmiş sayılacak.

 

Millilerimizin Bulgaristan karşılaşması kadrosu şöyle;

 

 

TEKNİK EKİP

Başantrenör:              Suphi Doğancı

Yardımcı Antrenör:    Gökhan Durmaz

Yardımcı Antrenör:    Aydın Bilgiç

İstatistik Antrenörü:  Halil Demirkan

Fizyoterapist:             Sinan Akoğlu

Kondisyoner:              Arda Çaylı

Masör:                        Ahmet Yürekli

 

 

OYUNCULAR

Aslıcan Kılıç                Halkbank Spor Kulübü

Ayçin Akyol                Karayolları Genel Müdürlüğü Spor Kulübü

Buket Gülübay           Vakıfbank Spor Kulübü

Burcu Yüzgenç           Halkbank Spor Kulübü

Buse Kara                  Nilüfer Belediyespor

Çağla Erdem              Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü

Ezgi Akyaldız              Karşıyaka Spor Kulübü

Melisa Memiş             Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü

Mısra Aşcı                  Eczacıbaşı Spor Kulübü

Saliha Şahin               Karayolları Genel Müdürlüğü Spor Kulübü

Selmin Karahan          Samsun Anakent Spor Kulübü

Sinem Beyazıd            Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü

Tuğba Şenoğlu            Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Yasemin Güveli           Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Yasemin Özel              Karşıyaka Spor Kulübü

Zehra Güneş               Beşiktaş Jimnastik Kulübü

 

 

Dört ayrı grupta oynanacak olan 2017 FIVB U20 Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri Birinci Raunt mücadeleleri sonucunda gruplarını ilk sırada bitiren dört takım ve dört grubun en iyi 2’nci olarak bitiren üç takım ikinci rauntta mücadele etme hakkı kazanacak. İkinci rauntta, birinci raunttan gelecek olan yedi takıma Rusya’nın da eklenmesiyle toplam sekiz takım, dörderli iki gruba ayrılacak. İkinci raunt karşılaşmaları 18 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında oynanacak. İkinci raunt karşılaşmalarının ardından gruplarını birinci sırada tamamlayan ekipler, 14-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Meksika’nın Boca del Rio ve Córdoba şehirlerinde düzenlenecek olan 2017 FIVB U20 Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası Finalleri’ne katılma hakkı kazanacak.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 06.01.2017 13:43
MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
17:00
HALKBANK - BEŞİKTAŞ
17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD. - ÇANAKKALE BLD.
30 Nisan 2017 Pazar
13:00
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.