Türkiye 0 - 3 Letonya

 

 

21 Yaş Altı Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri Birinci Etap B Grubu’nda ülkemizi temsil eden Genç Milli Takımımız, bugün (6 Ocak) gruptaki ilk maçında Letonya karşısında 20-25, 22-25 ve 22-25’lik setlerle 3-0 mağlup oldu.

 

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Milli Takımımız, Hırvatistan’ın Kastel Stari kentinde yapılan 21 Yaş Altı Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri Birinci Etap B Grubu ikinci maçını yarın (7 Ocak Cumartesi),  Türkiye saati ile 21.30’da, Belçika ile yapacak.

 

Bugün B Grubu’ndaki diğer karşılaşmada ev sahibi Hırvatistan, Belçika’ya 15-25, 20-25, 20-25’lik setlerle 3-0 yenildi.

 

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Genç Millilerimiz, grup birincisi olması veya ikinci sırayı alan takımlar arasında, ilk iki sırada yer alması durumunda, ikinci tur elemelerine katılma hakkı kazanacak.

 

B Grubu maç programı;

 

7 Ocak 2017 Cumartesi

19.00         Hırvatistan-Letonya

21.30         Belçika – Türkiye

 

8 Ocak 2017 Pazar

19.00         Letonya-Belçika

21.30         Hırvatistan – Türkiye

 

Not: Saatler Türkiye saati iledir (TSİ)

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 06.01.2017 23:05
MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.