Belçika 3 - 0 Türkiye

 

 

21 Yaş Altı Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri Birinci Etap B Grubu’nda ülkemizi temsil eden Genç Milli Takımımız, bugün (7 Ocak Cumartesi) gruptaki ikinci maçında, Belçika karşısında 25-23, 25-18 ve 25-20’lik setlerle 3-0 mağlup oldu.

 

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Milli Takımımız, B Grubu’ndaki son maçını, yarın (8 Ocak Pazar), Türkiye saati ile 21.30’da, ev sahibi Hırvatistan ile yapacak.

 

B Grubu’nun diğer karşılaşmasında Hırvatistan, Letonya’ya 15-25, 24-26 ve 12-25’’lik setlerle 0-3 yenildi.

 

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

21 Yaş Altı Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri Birinci Etabı sona erdiğinde grup birincileri ve gruplarda ikinci sırayı alan en iyi takım, ikinci tur elemelerine katılma hakkı kazanacak.

 

B Grubu’nda yarının maç programı;

 

8 Ocak 2017 Pazar

19.00        Letonya-Belçika

21.30        Hırvatistan – Türkiye

 

Not: Saatler Türkiye saati iledir (TSİ)

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 07.01.2017 23:15
MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.