Tehir Maçları Programı Belli Oldu

 

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 08 Ocak 2017 tarihinde tehir edilen 1. Lig (bayan) ve 2. Lig (bayan-erkek) müsabakaları 18 Ocak 2017 Çarşamba günü, aşağıdaki programa göre oynatılacaktır.

 

İlgili  kulüplerimize önemle duyurulur.

 

BAYANLAR 1. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Gümüşhane (Aydın Doğan)

16:00

Gümüşhane Gençlerbirliği

İlbank

1BB

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (B.Çekmece Mimar Sinan)

16:00

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

Salihli Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Burhan Felek)

13:00

Maltepe Yalı Spor

Yeşilbayramiç

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)

16:00

Vakıfbank

Bursaspor

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yeşilyurt)

16:00

Yeşilyurt

Manisa B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İzmir (Atatürk)

16:00

Arkas Spor

Balıkesir B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

Sakarya (Hendek)

16:00

Sakarya Hendek

Numune DSİ

1BB

 

 

2. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI (BAYAN-ERKEK)

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Amasya (Hamit Kaplan)

16:00

Merzifongücü

İstanbul BBSK

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Ankara (Beştepe)

16:00

Mahir Başer Ortaokulu

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Edirne (Mimar Sinan)

16:00

Edirne Spor

Alp spor

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Arnavutköy Bld. Sl.)

16:00

Arnavutköy Bld.

UPS

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Bahçeköy Orman Fak.)

16:00

Sarıyer Bld.

FMV Işık Okulları

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Hasan Doğan)

16:00

Bahçelievler Bld.

Balıkesir DSİ

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa)

16:00

Esenler Voleybol

B.Çekmece Voleybol Akademi

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Kocaeli (Hasan Gemici)

16:00

Yeni Kandıra

Karamürsel İdman Yurdu

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Yalova (90. Yıl)

16:00

Çiftlikköy Bld.

Erdek Spor

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Zonguldak (Site Spor Salonu)

16:00

Hasad Gençlik

Ovacık Gençlik

2E2

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 09.01.2017 13:53
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.