Tehir Maçları Programı Belli Oldu

 

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 08 Ocak 2017 tarihinde tehir edilen 1. Lig (bayan) ve 2. Lig (bayan-erkek) müsabakaları 18 Ocak 2017 Çarşamba günü, aşağıdaki programa göre oynatılacaktır.

 

İlgili  kulüplerimize önemle duyurulur.

 

BAYANLAR 1. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Gümüşhane (Aydın Doğan)

16:00

Gümüşhane Gençlerbirliği

İlbank

1BB

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (B.Çekmece Mimar Sinan)

16:00

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

Salihli Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Burhan Felek)

13:00

Maltepe Yalı Spor

Yeşilbayramiç

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)

16:00

Vakıfbank

Bursaspor

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yeşilyurt)

16:00

Yeşilyurt

Manisa B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İzmir (Atatürk)

16:00

Arkas Spor

Balıkesir B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

Sakarya (Hendek)

16:00

Sakarya Hendek

Numune DSİ

1BB

 

 

2. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI (BAYAN-ERKEK)

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Amasya (Hamit Kaplan)

16:00

Merzifongücü

İstanbul BBSK

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Ankara (Beştepe)

16:00

Mahir Başer Ortaokulu

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Edirne (Mimar Sinan)

16:00

Edirne Spor

Alp spor

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Arnavutköy Bld. Sl.)

16:00

Arnavutköy Bld.

UPS

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Bahçeköy Orman Fak.)

16:00

Sarıyer Bld.

FMV Işık Okulları

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Hasan Doğan)

16:00

Bahçelievler Bld.

Balıkesir DSİ

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa)

16:00

Esenler Voleybol

B.Çekmece Voleybol Akademi

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Kocaeli (Hasan Gemici)

16:00

Yeni Kandıra

Karamürsel İdman Yurdu

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Yalova (90. Yıl)

16:00

Çiftlikköy Bld.

Erdek Spor

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Zonguldak (Site Spor Salonu)

16:00

Hasad Gençlik

Ovacık Gençlik

2E2

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 09.01.2017 13:53
MAÇ TAKVİMİ
Ocak 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 11 11 0 33 3 34.080
2 ECZACIBAŞI 11 8 3 30 15 27.870
3 FENERBAHÇE 11 8 3 27 13 26.360
4 GALATASARAY 11 7 4 25 16 23.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 11 7 4 24 19 22.080
6 ÇANAKKALE BLD. 11 6 5 23 21 18.870
7 BEŞİKTAŞ 11 6 5 19 19 17.720
8 HALKBANK 11 4 7 16 26 12.050
9 SARIYER BLD. 11 3 8 13 26 9.300
10 SERAMİKSAN 11 3 8 15 28 8.870
11 NİLÜFER BLD. 11 1 10 11 30 7.710
12 İDMANOCAĞI 11 2 9 10 30 5.450
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat:21.00
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli-Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Ocak 2017 Cuma
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - BURSA B.ŞEHİR BLD.
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - VAKIFBANK
22 Ocak 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SARIYER BLD. - FENERBAHÇE
18:30 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
ARKAS SPOR - BURSASPOR
23 Ocak 2017 Pazartesi
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
GALATASARAY HDI SİGORTA - HALKBANK
24 Ocak 2017 Salı
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - ECZACIBAŞI
25 Ocak 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - DRESDNER SC (Almanya)
21:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) - FENERBAHÇE
27 Ocak 2017 Cuma
16:00 TRT Spor
EFELER (Erkek)
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.