Kupa Voley Erkekler Kategorisinde Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

 

2016-2017 Voleybol Sezonu Kupa Voley Erkekler Kategorisi Finalleri’nde yarı finalistler bugün (10 Ocak 2017 Salı) Balıkesir Yeni Spor Salonu’nda oynanan çeyrek final karşılaşmaları sonucunda belli oldu.

 

Çeyrek final karşılaşmaların sonuçları, yarı final eşleşmeleri ve maç takvimi şöyle;

 

 

10 Ocak 2017 Salı

Ziraat Bankası 2 – 3 İnegöl Bld. (26-24, 22-25, 25-22, 21-25, 10-15)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Fenerbahçe 3 – 1 Maliye Piyango (25-23, 26-24, 13-25, 25-21)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Arkas Spor 0 – 3 Halkbank (19-25, 20-25, 24-26)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

İstanbul B.Şehir Bld. 3 – 1 Galatasaray HDI Sigorta (25-17, 27-25, 21-25, 25-22)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Kupa Voley Erkekler Kategorisi Yarı Final eşleşmeleri ve maç takvimi şöyle;

 

11 Ocak 2017 Çarşamba

16.00   |   İnegöl Bld. – Fenerbahçe (NTVSpor Canlı)

19.00   |   Halkbank – İstanbul B.Şehir Bld. (NTVSpor Canlı)

 

 

12 Ocak 2017 Perşembe

19.00   |   Final Karşılaşması (NTVSpor Canlı)

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 10.01.2017 22:05
MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.