Yıldız Bayan Voleybol Milli Takımımız Slovenya’ya Hareket Etti

 

13 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında 2017 CEV U18 Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası İkinci Etap C Grubu karşılaşmaları oynayacak olan Yıldız Bayan Voleybol Milli Takımımız bugün (12 Ocak 2017 Perşembe) turnuvanın oynanacağı Slovenya’nın Nova Gorica şehrine hareket etti.

 

 

Millilerimizin turnuva kafilesinde şu isimler yer alıyor;

 

Kafile Başkanı:           Bahar Mert Üçoklar

Başantrenör:              Onur Çarıkçı

Yardımcı Antrenör:    Raşit Berk İnanç

Yardımcı Antrenör:    Gençer Yarkın

İstatistik Antrenörü: Canberk Tekmen

Fizyoterapist:             Ceren Karaakın

Kondisyoner:              Gurbet Katar

Masör:                         Sibel Kahyalıoğlu

 

 

OYUNCULAR

Derya Cebecioğlu                  Vakıfbank Spor Kulübü

Elif Şahin                              TVF Spor Lisesi

Eylül Karadaş                        İlbank Spor Kulübü

Fatma Nur Yılmaz                 TVF Spor Lisesi

İlayda İşçimen                      İlbank Spor Kulübü

İlkin Aydın                            TVF Spor Lisesi

Kezban Ezgi Kara                   Halkbank Spor Kulübü

Merve Atlıer                          Eczacıbaşı Spor Kulübü

Selen Durusoy                      Eczacıbaşı Spor Kulübü

Simay Kurt                           Beylikdüzü Voleybol İhtisas Spor Kulübü

Yaprak Erkek                        İlbank Spor Kulübü

Zeynep Üzen                        Eczacıbaşı Spor Kulübü

 

 

Millilerimiz, Slovenya’nın Nova Gorica şehrinde oynanacak olan C Grubu karşılaşmalarında ev sahibi Slovenya’nın yanı sıra Fransa ve İsveç’le karşılaşacak. Tek devreli lig usulü oynanacak olan grup karşılaşmalarında, ev sahibi Hollanda ile birlikte, kendi gruplarını lider bitiren 8 takım ve grup aşamasını ikinci sırada bitiren en iyi üç takım, 01 – 09 Nisan 2017 tarihleri arasında Hollanda’nın Arnhem şehrinde düzenlenecek olan finallerdeki yerini alacak.

 

 

Yıldız Bayan Voleybol Milli Takımımızın maç programı şöyle;

 

13 Ocak 2017 Cuma

17.00   |   Fransa – Türkiye

 

14 Ocak 2017 Cumartesi

17.00   |   Türkiye – İsveç

 

15 Ocak 2017 Pazar

20.00   |   Türkiye – Slovenya

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 12.01.2017 11:15
MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.