19 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız'ın Rakipleri Belli Oldu

 

 

19 yaş altı erkek voleybol Milli Takımımız'ın, Macaristan ve Slovakya’nın ortaklaşa ev sahipliğiyle, 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan, 2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası finallerindeki rakipleri bugün, Macaristan'da yapılan kurayla belli oldu.

 

Puchov Slovakya'daki grupta yer alan 19 yaş altı erkek Milli Takımımız sırasıyla; Çek Cumhuriyeti, Fransa, Finlandiya, Romanya ve ev sahibi Slovakya ile karşılaşacak.

 

Györ Macaristan'daki grupta ise; Polonya, İtalya, Bulgaristan, Rusya, Belçika ve ev sahibi Macaristan takımları yer alıyor.

 

Gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar yarı finalde çapraz eşleşecek. Yarı final kazananları birincilik/ikincilik, kaybedenleri üçüncülük/dördüncülük maçına çıkacak. Yarı final ve final maçları Györ Macaristan'da yapılacak. 

 

Gruplardaki Maç Programı

 

Slovakya Grubu

22 Nisan 2017

15.00 | Çek Cumhuriyeti - Türkiye

17.30 | Slovakya - Fransa

20.00 | Finlandiya - Romanya

 

23 Nisan 2017

15.00 | Türkiye - Fransa

17.30 | Romanya - Slovakya

20.00 | Çek Cumhuriyeti - Finlandiya

 

24 Nisan 2017

15.00 | Fransa - Romanya

17.30 | Slovakya - Çek Cumhuriyeti

20.00 | Finlandiya - Türkiye

 

26 Nisan 2017

15.00 | Çek Cumhuriyeti - Fransa

17.30 | Finlandiya - Slovakya

20.00 | Türkiye - Romanya

 

27 Nisan 2017

15.00 | Fransa - Finlandiya

17.30 | Romanya - Çek Cumhuriyeti

20.00 | Slovakya - Türkiye

 

Macaristan Grubu

22 Nisan 2017

15.30 | Polonya - Rusya

18.00 | Macaristan - Belçika

20.30 | Bulgaristan - İtalya

 

23 Nisan 2017

15.30 | Belçika - Rusya

18.00 | Macaristan - Bulgaristan

20.30 | İtalya - Polonya

 

24 Nisan 2017

15.30 | Bulgaristan - Belçika

18.00 | Polonya - Macaristan

20.30 | Rusya - İtalya

 

26 Nisan 2017

15.30 | Bulgaristan - Polonya

18.00 | Macaristan - Rusya

20.30 | Belçika - İtalya

 

27 Nisan 2017

15.30 | Rusya - Bulgaristan

18.00 | İtalya - Macaristan

20.30 | Polonya - Belçika

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 02.02.2017 18:39
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.