Halkbank 3 – 2 Biełogorie Biełgorod

 

 

2017 CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcilerimizden Halkbank, E Grubu’ndaki beşinci maçında, bugün (15 Şubat 2017 Çarşamba) Başkent Voleybol Salonu’nda karşılaştığı Rusya'dan Biełogorie Biełgorod takımını 25-19, 22-25, 25-14, 22-25 ve 15-8’lik setlerle 3-2 mağlup oldu.

 

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

E Grubu’nda oluşan son puan durumu şöyle;

TAKIM

MAÇ

G

M

PUAN

Sir Sicoma Colussi Perugia

5

4

1

11

Knack Randstad Roeselare

5

3

2

9

Biełogorie Biełgorod

5

2

3

8

Halkbank

5

1

4

2

 

 

Temsilcimiz, 2017 CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi E Grubu’ndaki son karşılaşmasını 01 Mart 2017 Çarşamba günü deplasmanda İtalya’dan Sir Sicoma Colussi Perugia takımı ile karşılaşacak. Palasport Evangelisti’de, Türkiye saati ile 21.00’de başlayacak olan karşılaşmayı Smart Spor HD naklen yayınlayacak.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 15.02.2017 20:31
MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.