2. Lig Yarı Final ve Final Maçlarının Takvimi Belli Oldu


2016 – 2017 Voleybol Sezonu 2. Lig bayanlar ve erkekler kategorileri yarı final, final maçlarının takvimi ve karşılaşmaların oynanacağı merkezler belli oldu.

 

 

2. Lig bayanlar kategorisi yarı final müsabakaları:

Federasyonca 4’erli 4 gruba ayrılan takımlar, 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda gruplarda 1 ve 2'nci olan 8 takım finale kalır.

 

 

A

 

B

 

C

 

D

1. GR 1.

 

2. GR 1.

 

3. GR 1.

 

4. GR 1.

 

5. GR 1.

 

6. GR 1.

 

7. GR 1.

 

1. GR 2.

 

4. GR 2.

 

3. GR 2.

 

2. GR 2.

 

5. GR 2.

 

 EN İYİ. GR 3.

(1.TAKIM)

 

 7. GR 2.

 

 6. GR 2.

 

 EN İYİ. GR 3.

(2.TAKIM)

 

 

Tarih / Yer:  13-15 Mart 2017 / Eskişehir (Yenikent – Porsuk)

 

 

2. Lig bayanlar kategorisi final müsabakaları:

Federasyonca 4’erli 2 gruba ayrılan takımlar, tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda her iki grubun 1 ve 2'ncileri toplam 4 takım 1. Lig'e terfi eder.

 

 

I

 

II

A GR 1.

 

B GR 1.

 

C GR 1.

 

D GR 1.

 

B GR 2.

 

A GR 2.

 

D GR 2.

 

C GR 2.

 

 

Tarih / Yer:  19-21 Mart 2017 / Ankara (Beştepe)

 

 

2. Lig erkekler kategorisi yarı final müsabakaları:

Federasyonca 4’erli 4 gruba ayrılan takımlar, 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda gruplarda 1 ve 2'nci olan 8 takım finale kalır.

 

 

A

 

B

 

C

 

D

1. GR 1.

 

2. GR 1.

 

3. GR 1.

 

4. GR 1.

 

5. GR 1.

 

6. GR 1.

 

1. GR 2.

 

2. GR 2.

 

3. GR 2.

 

4. GR 2.

 

5. GR 2.

 

6. GR 2.

 

EN İYİ GR.3. (4.TK)

 

EN İYİ GR.3. (3.TK)

 

EN İYİ GR.3. (2.TK)

 

EN İYİ GR.3. (1.TK)

 

 

Tarih / Yer:  15-17 Mart 2017 / Konya (Büyük Kongre Salonu)

 

 

 

2. Lig erkekler kategorisi final müsabakaları:

Federasyonca 4’erli 2 gruba ayrılan takımlar, tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda her iki grubun 1 ve 2'ncileri toplam 4 takım 1. Lig'e terfi eder.

 

 

I

 

II

A GR 1.

 

B GR 1.

 

C GR 1.

 

D GR 1.

 

B GR 2.

 

A GR 2.

 

D GR 2.

 

C GR 2.

 

 

Tarih / Yer:  21-23 Mart 2017 / Ankara (Selim Sırrı Tarcan)

 

 

Eklenme Tarihi: 17.02.2017 14:58
MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.