U19 Erkek Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası’na Ankara ve İstanbul’da hazırlanacak

 

 

Macaristan ve Slovakya’nın ortaklaşa ev sahipliğiyle, 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan, 2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası finallerinde mücadele edecek Milli Takımımız hazırlık kampına girecek.

 

U19 (19 yaş altı) Milli Takımımız, birinci hazırlık kampını 24 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında, Ankara’da, ikinci hazırlık kampını 7 – 20 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da yapacaktır. Temsilcimiz ayrıca şampiyona öncesi, 13-14-15 Nisan tarihlerinde,  Burhan Felek Voleybol Salonu’nda U19 Rus Milli takımı ile hazırlık maçları oynayacaktır.

 

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’na hazırlanacak Milli takımının birinci kamp döneminde, yoğun yükleme ile hazırlıklara başlayacaklarını belirten Antrenör Ümit Hızal, “İkinci  kampımız İstanbul’da ve U19 Rus Milli takımı ile üç gün hazırlık maçları yapacağız. Bu maçlar bizim için Avrupa Şampiyonası öncesi ciddi bir deneyim olacaktır” dedi.

 

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası

 

Puchov Slovakya'daki grupta yer alan U19 Erkek Milli Takımımız sırasıyla; Çek Cumhuriyeti, Fransa, Finlandiya, Romanya ve ev sahibi Slovakya ile karşılaşacak.

 

Györ Macaristan'daki grupta ise; Polonya, İtalya, Bulgaristan, Rusya, Belçika ve ev sahibi Macaristan takımları yer alıyor.

 

Gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar yarı finalde çapraz eşleşecek. Yarı final kazananları birincilik/ikincilik, kaybedenleri üçüncülük/dördüncülük maçına çıkacak. Yarı final ve final maçları Györ Macaristan'da yapılacak. 

 

Gruplardaki Maç Programı

 

Slovakya Grubu

22 Nisan 2017

15.00 | Çek Cumhuriyeti - Türkiye

17.30 | Slovakya - Fransa

20.00 | Finlandiya - Romanya

 

23 Nisan 2017

15.00 | Türkiye - Fransa

17.30 | Romanya - Slovakya

20.00 | Çek Cumhuriyeti - Finlandiya

 

24 Nisan 2017

15.00 | Fransa - Romanya

17.30 | Slovakya - Çek Cumhuriyeti

20.00 | Finlandiya - Türkiye

 

26 Nisan 2017

15.00 | Çek Cumhuriyeti - Fransa

17.30 | Finlandiya - Slovakya

20.00 | Türkiye - Romanya

 

27 Nisan 2017

15.00 | Fransa - Finlandiya

17.30 | Romanya - Çek Cumhuriyeti

20.00 | Slovakya - Türkiye

 

Macaristan Grubu

22 Nisan 2017

15.30 | Polonya - Rusya

18.00 | Macaristan - Belçika

20.30 | Bulgaristan - İtalya

 

23 Nisan 2017

15.30 | Belçika - Rusya

18.00 | Macaristan - Bulgaristan

20.30 | İtalya - Polonya

 

24 Nisan 2017

15.30 | Bulgaristan - Belçika

18.00 | Polonya - Macaristan

20.30 | Rusya - İtalya

 

26 Nisan 2017

15.30 | Bulgaristan - Polonya

18.00 | Macaristan - Rusya

20.30 | Belçika - İtalya

 

27 Nisan 2017

15.30 | Rusya - Bulgaristan

18.00 | İtalya - Macaristan

20.30 | Polonya - Belçika

 

Maçların başlama saatleri, ev sahibi ülkenin yerel saatine göredir.

 

 

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 15.03.2017 16:15
MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.