Efeler Ligi’nde Yirmi Birinci Hafta Sona Erdi

 

 

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’nde yirmi birinci hafta, bugün (19 Mart 2017 Pazar) oynanan dört karşılaşmayla sona erdi.

 

Yirmi birinci haftanın toplu sonuçları şöyle;

 

Arkas Spor 3 – 1 Maliye Piyango (25-23, 25-27, 25-23, 25-20)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Ziraat Bankası 3 – 0 İstanbul B.Şehir Bld. (25-20, 30-28, 25-19)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Beşiktaş 1 – 3 Halkbank (16-25, 25-21, 22-25, 20-25)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Afyon Bld. Yüntaş 3 – 2 İnegöl Bld. (25-16, 20-25, 20-25, 27-25, 15-8)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Galatasaray HDI Sigorta 3 – 0 MSK Urfa (25-18, 25-16, 25-22)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Fenerbahçe 3 – 0 Tokat Belediye Plevne (25-11, 25-23, 25-16)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

 

Efeler Ligi’nde oluşan son puan durumuna ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Efeler Ligi’nde normal sezon, önümüzdeki hafta sonu oynanacak olan yirmi ikinci hafta karşılaşmalarıyla sona erecek.

 

 

Yirmi birinci haftanın programı şöyle;

 

 

25 Mart 2017 Cumartesi

14.00   |   Tokat Belediye Plevne – Galatasaray HDI Sigorta (Hüseyin Akbaş Spor Salonu)

15.00   |   Ziraat Bankası – Afyon Bld. Yüntaş (Başkent Voleybol Salonu)

18.00   |   Halkbank – Fenerbahçe (Başkent Voleybol Salonu) (TRT Spor HD)

 

26 Mart 2017 Pazar

14.30   |   MSK Urfa – İnegöl Bld. (GAP Arena)

16.00   |   Maliye Piyango – Beşiktaş (Başkent Voleybol Salonu)

17.00   |   İstanbul B.Şehir Bld. – Arkas Spor (Haldun Alagaş Spor Kompleksi) (TRT Spor HD)

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 19.03.2017 19:59
MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.