Milli Takımımız İlk Hazırlık Maçında Galip

 

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası finallerinde mücadele edecek Milli Takımımız, U19 Rus Milli takımı ile ilk hazırlık maçını, bugün (13 Nisan Perşembe) yaptı. Burhan Felek Voleybol Salonu’ndaki maçtan Milli Takımımız 25-21, 21-25, 23-25, 25-19 ve 15-10'luk setlerle 3-2 galip ayrıldı.

 

Milli takımımız, Rus Milli Takımı ile ikinci hazırlık maçını, yarın (14 Nisan Cuma), saat 19.00'da, Burhan Felek Voleybol Salonu'nda yapacak. 

 

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası finalleri, Macaristan ve Slovakya’nın ortaklaşa ev sahipliğiyle, 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Puchov Slovakya'daki grupta yer alan U19 Erkek Milli Takımımız sırasıyla; Çek Cumhuriyeti, Fransa, Finlandiya, Romanya ve ev sahibi Slovakya ile karşılaşacak.

 

Györ Macaristan'daki grupta ise; Polonya, İtalya, Bulgaristan, Rusya, Belçika ve ev sahibi Macaristan takımları yer alıyor.

 

Gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar yarı finalde çapraz eşleşecek. Yarı final kazananları birincilik/ikincilik, kaybedenleri üçüncülük/dördüncülük maçına çıkacak. Yarı final ve final maçları Györ Macaristan'da yapılacak.

 

Hazırlık Maçı Sonucu:

13 Nisan 2017 Perşembe, 17.00 | Türkiye-Rusya: 3-2 (25-21, 21-25, 23-25, 25-19, 15-10)

Hazırlık Maçları Programı

14 Nisan 2017 Cuma, 19.00
15 Nisan 2017 Cumartesi, 17.00

Maçlar; Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanacak.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 13.04.2017 20:16
MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
İddaa Maçları
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
13:00
İSTANBUL BBSK - GALATASARAY HDI SİGORTA
18:00
İNEGÖL BLD. - MALİYE PİYANGO
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.