Adana 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kurs Listesi Açıklandı

 

 

21 Nisan - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Adana İlinde düzenlenecek Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Kursu katılımcılar listesi aşağıdadır.

 

Kurs:  Yüreğir Atletizm Eğitim Merkezi

Adres: Dadaloğlu Mahallesi, Lale Caddesi, 2560 Sokak, No:10, Yüreğir / ADANA

İletişim:  Adana İl Temsilcisi Yusuf Cemil OĞUZ / GSM numarası: 0533 664 52 60

Kursun Başlangıç ve bitiş saatleri: 09:30 – 19:00

 

ADANA İLİ 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU 21 NİSAN – 30 NİSAN 2017 KATILIMCILAR LİSTESİ

NO

ADI- SOYADI

1

ÖMER FARUK EREN

2

İNCİLAY KUŞÇA

3

DÜRİYE İLKNUR YILDIRIM

4

KAZIM MERT İLGAZİ

5

MUSTAFA SAMYELİ

6

YUSUF PAMUKCU

7

ÖMER YAKUP GEZER

8

GÜLSEREN TEKİN

9

ÇAĞRI OĞUZ

10

BAYRAM ÇAKAR

11

MEHMET DAŞ

12

CANSU TORTULU

13

KÜBRA KAYA

14

AŞKIN TURUŞKAN

15

MEHMET ÜZÜLMEZ

16

BAKİ GÖKÇE

17

UFUK BUĞRA KÖSE

18

AHMET SERKAN ÖZSOLAK

19

ÖZGE HESAPÇI

20

MUSTAFA YÜREGİL

21

AZİZ KÜLÇE

22

AHMET ÜNAL

23

BEYTULLAH ÇELEBİ

24

ALİ ERDOĞAN

25

MAHMUT ATMACA

26

ÖMER FARUK BUYRUK

27

NURETTİN KARABUDAK

28

MERVE SARITUNÇ

29

ENDER KARACA

30

SONER DALKIÇ

31

EMİNE ÖZCAN

32

SALİM KAÇMAZ

33

İDİL GÖKÇELİK

34

AYSU ECEM ATEŞ

35

YUSUF AKMAN

36

MERVE YÜKSEKTEPE

37

TUĞBA IŞIK

38

ZÖHRE ÖZCAN

39

BUSE SAÇIKİRLİ

40

SAADET ALTAŞ

41

FATMA VEDİHA POLAT

42

AYŞE GÜL YILDIZDAŞ

43

ŞİRİN MANSUROĞLU

44

MEHMET KIRAT

45

RESUL SAĞLAMER

46

MUHAMMED ESVED GÖÇMEZ

47

ÜMÜT AVLUK

48

SERBAY BAĞRIYANIK

49

DENİZ BİLGE CANŞI

 

24.04.2017 KATILIMCILAR LİSTESİ

NO

ADI- SOYADI

50

HALİME ERYAHŞİ

51

YUSUF CEMRE EKİCİ

52

NURİ CAN KARTAL

53

TAYFUN SAYGILI

54

NEŞE GENÇ

55

MURAT İNAN

56

ALİ ÇETİN

57

OSMAN ÇAKAR

58

ERDOĞAN ŞAHİN

59

TUĞBA YILDIRIM

60

ALİ ZİVER BİLGE

61

SUNACAN İLKE BAL

62

HARİKA YILDIRIM

63

YILDIZ BEGÜM KANAT

64

MURAT KAHVECİOĞLU

65

ÜMÜT ADAŞ

66

SEMİH GÖNEN

67

ŞEFİK DEMİR

68

COŞKUN GENÇ

 

Eklenme Tarihi: 14.04.2017 16:55
MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.