U19 Türkiye 2 - 3 U19 Rusya

 

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası finallerinde mücadele edecek Milli Takımımız, U19 Rus Milli takımı ile ikinci hazırlık maçını, bugün (14 Nisan Cuma) yaptı. Burhan Felek Voleybol Salonu’ndaki maçtan Milli Takımımız 25-23, 25-21, 21-25, 16-25 ve 13-15'lik setlerle mağlup ayrıldı.

 

Milli takımımız, Rus Milli Takımı ile üçüncü hazırlık maçını, yarın (15 Nisan Cumartesi), saat 17.00'de, Burhan Felek Voleybol Salonu'nda yapacak. 

 

Hazırlık Maçları Sonucu:

 

13 Nisan 2017 Perşembe, 17.00 | Türkiye-Rusya: 3-2 (25-21, 21-25, 23-25, 25-19, 15-10)

14 Nisan 2017 Cuma, 19.00 | Türkiye-Rusya: 2-3 (25-23, 25-21, 21-25, 16-25, 13-15)

 

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası

2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası finalleri, Macaristan ve Slovakya’nın ortaklaşa ev sahipliğiyle, 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Puchov Slovakya'daki grupta yer alan U19 Erkek Milli Takımımız sırasıyla; Çek Cumhuriyeti, Fransa, Finlandiya, Romanya ve ev sahibi Slovakya ile karşılaşacak.

 

Györ Macaristan'daki grupta ise; Polonya, İtalya, Bulgaristan, Rusya, Belçika ve ev sahibi Macaristan takımları yer alıyor.

 

Gruplarda ilk iki sırada yer alan takımlar yarı finalde çapraz eşleşecek. Yarı final kazananları birincilik/ikincilik, kaybedenleri üçüncülük/dördüncülük maçına çıkacak. Yarı final ve final maçları Györ Macaristan'da yapılacak.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 14.04.2017 22:29
MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
İddaa Maçları
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.