Giginoğlu-Urlu ikilisi, CEV Satellite yarı finalinde!

 
 
Sezonun ilk CEV Satellite turnuvası, İsveç'teki Göteborg'da başladı. Dünyanın en büyük kapalı Plaj Voleybolu Merkezi’nde, 13 Nisan'da başlayan ve yarın (16 Nisan Pazar) sona erecek turnuvaya Türkiye’den Murat Giginoğlu-Sefa Urlu ile Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin ikilisi katıldı. 
 
 
Ana tabloda mücadele eden ve yarı finale çıkan Milli sporcularımız Murat Giginoğlu-Sefa Urlu, yarın (16 Nisan Pazar), Rusya'dan Alexander Likholetov-Ilya Leshukov ikilisine karşı final için mücadele edecek.
 
 
Temsilcilerimiz Murat Giginoğlu-Sefa Urlu ikilisinin oynadığı maçların sonuçları şöyle: 
 
 
14 Nisan 2017 Cuma
 
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Sebastian Fuchs-Eric Stadie Almanya: 0-2 (14-21, 19-21)
Aleksandrs Solovejs-Toms Smedins Letonya | Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye: 1-2 (16-21, 23-21, 12-15)
 
15 Nisan 2017 Cumartesi
 
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Santeri Siren-Jyrki Nurminen Finlandiya: 2-1 (21-23, 21-18, 16-14)
Edgars Tocs-Rihards Finsters Letonya | Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye: 1-2 (11-21, 21-17, 11-15)
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Ariel Hilman-Sean Faiga İsrail: 2-1 (21-16, 17-21, 15-10)
 
16 Nisan 2017 Pazar Maç Programı
 
Yarı final Maçları
 
Alexander Likholetov-Ilya Leshukov Rusya | Murat Giginoglu-Sefa Urlu Türkiye:
Sebastian Fuchs-Eric Stadie Almanya | Arnaud Loiseau-Arnaud Gauthier-Rat Fransa:
 
3./4.'lük Maçı | Yarı Final Etabı Kaybedenleri
1./2.'lik Maçı | Yarı Final Etabı Kazananları
 
 
Milli plaj voleybolu oyuncularımız Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin ikilisi ise eleme maçında Rus rakipleri Alexander Likholetov-Ilya Leshukov'a 21-17 ve 21-16'lık setlerle 2-0 kaybederek, turnuvaya veda etti.
 
 

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 15.04.2017 20:43
MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
İddaa Maçları
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
13:00
İSTANBUL BBSK - GALATASARAY HDI SİGORTA
18:00
İNEGÖL BLD. - MALİYE PİYANGO
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.