Giginoğlu-Urlu ikilisi, CEV Satellite yarı finalinde!

 
 
Sezonun ilk CEV Satellite turnuvası, İsveç'teki Göteborg'da başladı. Dünyanın en büyük kapalı Plaj Voleybolu Merkezi’nde, 13 Nisan'da başlayan ve yarın (16 Nisan Pazar) sona erecek turnuvaya Türkiye’den Murat Giginoğlu-Sefa Urlu ile Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin ikilisi katıldı. 
 
 
Ana tabloda mücadele eden ve yarı finale çıkan Milli sporcularımız Murat Giginoğlu-Sefa Urlu, yarın (16 Nisan Pazar), Rusya'dan Alexander Likholetov-Ilya Leshukov ikilisine karşı final için mücadele edecek.
 
 
Temsilcilerimiz Murat Giginoğlu-Sefa Urlu ikilisinin oynadığı maçların sonuçları şöyle: 
 
 
14 Nisan 2017 Cuma
 
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Sebastian Fuchs-Eric Stadie Almanya: 0-2 (14-21, 19-21)
Aleksandrs Solovejs-Toms Smedins Letonya | Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye: 1-2 (16-21, 23-21, 12-15)
 
15 Nisan 2017 Cumartesi
 
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Santeri Siren-Jyrki Nurminen Finlandiya: 2-1 (21-23, 21-18, 16-14)
Edgars Tocs-Rihards Finsters Letonya | Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye: 1-2 (11-21, 21-17, 11-15)
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Ariel Hilman-Sean Faiga İsrail: 2-1 (21-16, 17-21, 15-10)
 
16 Nisan 2017 Pazar Maç Programı
 
Yarı final Maçları
 
Alexander Likholetov-Ilya Leshukov Rusya | Murat Giginoglu-Sefa Urlu Türkiye:
Sebastian Fuchs-Eric Stadie Almanya | Arnaud Loiseau-Arnaud Gauthier-Rat Fransa:
 
3./4.'lük Maçı | Yarı Final Etabı Kaybedenleri
1./2.'lik Maçı | Yarı Final Etabı Kazananları
 
 
Milli plaj voleybolu oyuncularımız Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin ikilisi ise eleme maçında Rus rakipleri Alexander Likholetov-Ilya Leshukov'a 21-17 ve 21-16'lık setlerle 2-0 kaybederek, turnuvaya veda etti.
 
 

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 15.04.2017 20:43
MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.