Giginoğlu-Urlu, Bronz Madalyanın Sahibi

 
 
Sezonun ilk CEV Satellite turnuvası, İsveç Göteborg'da sona erdi. Dünyanın en büyük kapalı Plaj Voleybolu Merkezi’ndeki turnuva sonunda, temsilcilerimiz Murat Giginoğlu-Sefa Urlu ikilisi bronz madalyanın sahibi oldular.
 
Yarı finalde Rusya'dan Alexander Likholetov-Ilya Leshukov ikilisi ile karşı karşıya gelen Milli sporcularımız maçtan 25-27, 21-12 ve 15-9'luk setlerle (2-1) mağlup ayrıldı. Üçüncülük maçında ise Almanya'dan Sebastian Fuchs-Eric Stadie ikilisiyle karşılaşan temsilcilerimiz Murat Giginoğlu-Sefa Urlu, rakiplerini 17-21, 21-16 ve 17-15'lik setlerle 2-1 yenerek, bronz madalyayı elde ettiler.
 
 
Turnuvada Fransa'dan Arnaud Loiseau-Arnaud Gauthier-Rat ikilisi şampiyon, Rusya'dan Alexander Likholetov-Ilya Leshukov ise ikinci oldular.
 
Temsilcilerimiz Murat Giginoğlu-Sefa Urlu ikilisinin oynadığı maçların sonuçları şöyle: 
 
 
14 Nisan 2017 Cuma
 
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Sebastian Fuchs-Eric Stadie Almanya: 0-2 (14-21/19-21)
Aleksandrs Solovejs-Toms Smedins Letonya | Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye: 1-2 (16-21/23-21/12-15)
 
15 Nisan 2017 Cumartesi
 
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Santeri Siren-Jyrki Nurminen Finlandiya: 2-1 (21-23/21-18/16-14)
Edgars Tocs-Rihards Finsters Letonya | Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye: 1-2 (11-21/21-17/11-15)
Murat Giginoğlu-Sefa Urlu Türkiye | Ariel Hilman-Sean Faiga İsrail: 2-1 (21-16/17-21/15-10)
 
16 Nisan 2017 Pazar 
 
Yarı final Maçları
 
Alexander Likholetov-Ilya Leshukov Rusya | Murat Giginoglu-Sefa Urlu Türkiye: 2-1 (25-27/21-12/15-9)
Sebastian Fuchs-Eric Stadie Almanya | Arnaud Loiseau-Arnaud Gauthier-Rat Fransa: 1-2 (22-20/19-21/15-17)
 
3./4.'lük Maçı
Murat Giginoglu-Sefa Urlu Türkiye | Sebastian Fuchs-Eric Stadie Almanya: 2-1 (17-21/21-16/17-15)
 
1./2.'lik Maçı
Alexander Likholetov-Ilya Leshukov Rusya | Arnaud Loiseau-Arnaud Gauthier-Rat Fransa: 0-2 (13-21/15-21)
 
 
 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 17.04.2017 13:22
MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
İddaa Maçları
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
13:00
İSTANBUL BBSK - GALATASARAY HDI SİGORTA
18:00
İNEGÖL BLD. - MALİYE PİYANGO
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.