Milli Takımımız 4. İslami Dayanışma Oyunları İçin Kampa Girecek

 

 

11-22 Mayıs 2017 tarihleri arasında İslam Konferansı Örgütü’ne üye ülkelerin katılımı ile Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilecek 4. İslami Dayanışma Oyunları’nda mücadele edecek olan Bayan Voleybol Milli Takımımız, 24 Nisan 2017 Pazartesi günü İstanbul Volley Hotel’de kampa girecek.

 

Millilerimizin kamp kadrosu şu şekilde;

 

Teknik Ekip

Başantrenör: Cihan Cintay

Yardımcı Antrenör: Özkan Gönülaçar

İstatistik Antrenörü: Olcay Kahraman

Fizyoterapist: Dinçer Kaya

 

 

Oyuncular

Ada Germen                   Galatasaray Spor Kulübü

Arelya Karasoy               Sarıyer Belediyespor

Bihter Dumanoğlu           Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Buse Melis Kara              Nilüfer Belediyespor

Gizem Mısra Aşçı             Eczacıbaşı Spor Kulübü

Hande Naz Şimşek          Halkbank Spor kulübü

Hümay Topaloğlu            Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Janset Cemre Erkul         Nilüfer Belediyespor

Meliha İsmailoğlu            Fenerbahçe Spor Kulübü

Melike Yılmaz                 Sarıyer Belediyespor

Mislina Kılıç                    Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü

Nursevil Aydınlar            Galatasaray Spor Kulübü

Rida Erlalelitepe             Sarıyer Belediyespor

Su Zent                         Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü

 

 

Turnuva Statüsü
Tek grup üzerinden, Bakü Crystal Hall’da oynanacak Bayanlar kategorisinde ev sahibi Azerbaycan, Kamerun, Kırgızistan ve Tacikistan ile karşılaşacak olan Bayan Milli Takımımız, tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan grup karşılaşmaları sonucunda ilk dört takım arasında girerse adını yarı finale yazdıracak. Yarı finalde rakiplerine karşı üstünlük kuran takımlar ise finale yükselecek. Yarı finalde mağlup olan takımlar bronz madalya mücadelesi verecek.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 19.04.2017 15:26
MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.