Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Türk Derbisi!

 

 

2017 CEV Şampiyonlar Ligi yarı finalinde; temsilcilerimiz Eczacıbaşı VitrA ile VakıfBank, yarın (22 Nisan Cumartesi), Türkiye saati ile 18.00'de karşılaşacak. Karşılaşma Smart Spor HD'den naklen verilecek.

 

Şampiyonlar Ligi'nde diğer yarı final maçında; ev sahibi Imoco Volley Conegliano İtalya ile Dinamo Moskova Rusya karşı karşıya gelecekler. 

 

Şampiyonlar Ligi dörtlü finalleri, Imoco Volley Conegliano ev sahipliğinde, 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde, İtalya’nın Treviso kentinde Palaverde Villorba Salonu'nda yapılacak. Yarı final maçlarında kazananlar altın madalya, kaybedenler bronz madalya için mücadele edecekler.

 

2017 CEV Şampiyonlar Ligi Maç Programı

Salon: Palaverde Villorba Treviso

Yarı Final Maçları | 22 Nisan 2017 Cumartesi

18:00 | VakıfBank - Eczacıbaşı VitrA

21:00 | Dinamo Moskova Rusya - Imoco Volley Conegliano İtalya

 

Maçlar Smart Spor HD'den naklen verilecek.

 

23 Nisan 2017 Pazar | Maç Programı

Bronz Madalya | 16.00 | Yarı final maçlarını kaybedenler

Altın Madalya  | 19.00 | Yarı final maçlarını kazananlar

 

Maçların başlama saatleri; Türkiye saatine göredir.

 

 

2017 CEV Şampiyonlar Ligi yarı finalinde; temsilcilerimiz Eczacıbaşı VitrA ile VakıfBank, yarın (22 Nisan Cumartesi), Türkiye saati ile 18.00'de karşılaşacak. Karşılaşma Smart Spor HD'den naklen verilecek.

 

Şampiyonlar Ligi'nde diğer yarı final maçında; ev sahibi Imoco Volley Conegliano İtalya ile Dinamo Moskova Rusya karşı karşıya gelecekler. 

 

Şampiyonlar Ligi dörtlü finalleri, Imoco Volley Conegliano ev sahipliğinde, 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde, İtalya’nın Treviso kentinde Palaverde Villorba Salonu'nda yapılacak. Yarı final maçlarında kazananlar altın madalya, kaybedenler bronz madalya için mücadele edecekler.

Eklenme Tarihi: 21.04.2017 13:07
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.