Efeler Ligi Final Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

 

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank, ligi ikinci sırada bitiren Arkas Spor, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular, Paidar Demir Özel Ödülü ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödüllerini kazanan sporcular ödüllerini TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Arena’da düzenlenen törenle aldılar.

 

En çok gelişme gösteren Türk oyuncuya verilen, “Paidar Demir Özel Ödülü”nü kazanan Halkbank’tan Faik Samet Güneş‘e ödülünü Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Üyesi Akın İra takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Smaçörü seçilen Arkas Spor’dan Michael Sánchez Bozhulev‘e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Pasörü seçilen Halkbank’tan Dejan Vinčič‘e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Gözlemcisi Uğur Karakaş takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Orta Oyuncusu seçilen Arkas Spor’dan Hakkı Çapkınoğlu‘na ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Üyesi Ersin Altıparmak takdim etti.

 

Final Etabı’nın En İyi Liberosu seçilen Halkbank’tan Hasan Yeşilbudak‘a ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) İzmir İl Temsilcisi Hakan Gürsu takdim etti.

 

Final Etabı’nın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Halkbank’tan Burutay Subaşı’na ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

 

Ligi ikinci sırada tamamlayan Arkas Spor’a madalyalarını ve ikincilik şiltini Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

 

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank‘a madalyalarını ve şampiyonluk kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 03.05.2017 20:53
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.