Veteran Şampiyonlar Kupa ve Madalyalarını Aldı

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından organize edilen, bayanlar ve erkekler Veteranlar Şampiyonası'nın üçüncüsü, Bursa Osmangazi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapıldı.

 

Bayanlarda; 31+ ve 37+ erkeklerde; 35+, 45+, 50+ ve 55+ yaş gruplarının oluşturduğu takımlar mücadele ettiği 2016-2017 voleybol sezonu Veteranlar Şampiyonası'nda ödüller sahiplerini buldu.

 

Derece alan veteranlara, kupa ve madalyaları; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Başkanı Aziz Yener, Bursa Voleybol İl Temsilcisi Hakan Çatal, MHGK Üyesi Sevda Güler, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı İlhan Satık ve Veteran Spor Koordinatörü Altan Arslan tarafından verildi.

 

Veteran Şampiyonası’nda derece alanlar

 

31+ Veteran Bayanlar: 1.Ankara Başkent, 2. İzmir Boğalar, 3. Eskişehir Şimşekler

 

37+ Veteran Bayanlar: 1.Kocaeli Yenikent, 2. Ankara Karayolları, 3. Bursa Efsane Takımı

 

35+ Veteran Erkekler: 1.Büyükdere İstanbul, 2. İzmir Kartallar, 3. Bursa Teleferik

 

45+ Veteran Erkekler: 1. Büyükdere İstanbul, 2. Bursa Teleferik, 3. İzmir Kartallar

 

50+ Veteran Erkekler: 1. Adana Deniz Spor, İstanbul Titan, 3. İzmir Gazi

 

55+ Veteran Erkekler: 1. İstanbul Master, 2. Ege 1989, 3. İzmir Masters

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 16.05.2017 12:13
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.