Eskişehir Voleybol Aday Hakem Kursu Sınav Sonuçları Açıklandı

 

 

5-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Eskişehir'de açılan Voleybol Aday Hakem Kursu sınav sonuçları aşağıdaki gibidir:

 

ADI

SOYADI

DURUMU

ADEM

DURSUN

BAŞARILI

AKIN

ÜNAL

BAŞARILI

ALİ

KELEŞOĞLU

BAŞARILI

ALİ BARAN

BAYAR

BAŞARILI

ANIL HAMDİ

TURAL

BAŞARILI

AYLİN

KARACAKAYA

BAŞARILI

BAHADIR

UĞURCAN

BAŞARILI

BAHAR

KILIÇ

BAŞARILI

BAHAR

ANGI

BAŞARILI

BERKE CAN

GÜRSOY

BAŞARILI

BİLGE

KESKİN

BAŞARILI

BURAK

ÜNLÜ

BAŞARILI

BURAK

MUTLU

BAŞARILI

BUSE ZAHİDE

ÖZATAK

BAŞARILI

BÜŞRA

AYTAÇ

BAŞARILI

BÜŞRA

SARIKAYA

BAŞARILI

CANSU

ÇALIŞKANOĞLU

BAŞARILI

CEYDA

SARIKAYA

BAŞARILI

DİCLE

DELİDUMAN

BAŞARILI

DUYGU

DİNGEÇ

BAŞARILI

EBRU

FIRINCIOĞLU

BAŞARILI

EDA

KİL

BAŞARILI

ELİF

KÖNKENTİ

BAŞARILI

EMRAH

DURAN

BAŞARILI

EMRE

ÇOBAN

BAŞARILI

ERCAN

ÖZDEMİR

BAŞARILI

ESRA

KONCA

BAŞARILI

FATİH

DURMUŞ

BAŞARILI

FATMA NUR

ÇAKIR

BAŞARILI

FERİDUN

MANYALI

BAŞARILI

GÖKHAN

BAYRAK

BAŞARILI

GÖRKEM EGE

ÖZGÜN

BAŞARILI

HACI METEHAN

YÜKSEL

BAŞARILI

HAKAN

DEMİRBAŞ

BAŞARILI

HALİL İBRAHİM

ARSLAN

BAŞARILI

HAZAL

KOZANLI

BAŞARILI

HÜMEYRA

METE

BAŞARILI

HÜSEYİN

ULUSAL

BAŞARILI

HÜSEYİN

MIK

BAŞARILI

HÜSEYİN AYBERK

ALTINOK

BAŞARILI

İREM

ÇANGALGİL

BAŞARILI

İSMAİL

HATİPOĞULLARI

BAŞARILI

KAĞAN

ÇOBAN

BAŞARILI

KARDELEN

YILDIRIM

BAŞARILI

KÜBRA

SARIKAYA

BAŞARILI

M. İBRAHİM

ÖZDOĞRU

BAŞARILI

MEHMET

ÇELİK

BAŞARILI

MEHMET ALİ

UÇAR

BAŞARILI

MELİHA

ÇETİNKAYA

BAŞARILI

MELTEM

TUNA

BAŞARILI

MERYEM

KISA

BAŞARILI

MİNE

ÜNDER

BAŞARILI

MURAT

URYAN

BAŞARILI

MURAT

KARAKAYA

BAŞARILI

MURAT

GÜRSÜL

BAŞARILI

MUSA

ASLAN

BAŞARILI

MUZAFFER TUNA

KAYSERİ

BAŞARILI

MÜCAHİT AHMET

ABACI

BAŞARILI

NESLİHAN

YILDIRIM

BAŞARILI

OĞUZHAN

COŞKUN

BAŞARILI

OKAN

GEMİCİ

BAŞARILI

OKTAY

ERYILMAZ

BAŞARILI

PAMİR

YILDIRIM

BAŞARILI

RABİA DİLARA

TATAR

BAŞARILI

RAMAZAN

KESKİN

BAŞARILI

RECEP ZİYA

TOROS

BAŞARILI

SEMİH

ÇALIŞKANOĞLU

BAŞARILI

SERADENİZ

SOSUN

BAŞARILI

SERAP

DAŞDELEN

BAŞARILI

SERKAN GÖKER

TOKAT

BAŞARILI

ŞAFAK

HAYUK

BAŞARILI

TOLGA

TEZEL

BAŞARILI

TURGAY

BAL

BAŞARILI

UMUT

ÇOMAK

BAŞARILI

YASİN YAŞAR

ERTEN

BAŞARILI

YILDIZ İPER

ŞENGÖLGE

BAŞARILI

YUSUF FURKAN

TOSUN

BAŞARILI

ZEYNEP

GÜLER

BAŞARILI

BERKAY

GÜVEN

BAŞARISIZ

SİNEM

SARGIN

BAŞARISIZ

 

Eklenme Tarihi: 17.05.2017 14:24
MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.