TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı'nda Yarı Finalistler Belli Oldu

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı'nda son dörde kalan takımlar belli oldu.

 

Bayanlarda; Asya Dinova-Slavina Koleva ile Zina Liubymova-Iuliia Karimova (Zhernova), Buğra Eryıldız-Oksana Rusnachenko ile Darya Özbek-Hatice Can Tonbul, erkeklerde; Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin ile Kemal Şah-Nuri Şahin, Zlatan Yordanov-Nikolai Kolev ile Hakan Göğtepe-Volkan Göğtepe yarı finalde mücadele etme hakkını elde ettiler.

 

Sole & Mare Beach Club ev sahipliğinde İzmir Çeşme'de, Arkas ve Folkart sponsorluğunda yapılan TVF Pro Beach Tour'un ikinci etabında yarı final, üçüncülük/dördüncülük ve birincilik/ikincilik maçları bugün (16 Haziran Cuma) yapılacak. Bayanlar yarı final maçları, saat 11.00’de, erkekler yarı final maçları saat 11.50’de oynanacak.

 

Yarı final maçlarından sonra, kazananlar şampiyonluk, kaybedenler bronz madalya için karşılaşacaklar. TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı erkekler final maçı 18 Haziran Pazar günü, saat 14.00’te, bayanlar final maçı saat 15.00’te, NTV Spor’dan banttan verilecek.

 

Derece alacak sporculara toplam 20.000 TL para ödülünün dağıtılacağı TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı'nda; 17 bayan, 20 erkek, toplam 37 takım mücadele etti.

 

16 Haziran 2017 Cuma

 

11.00 | Bayanlar Yarı Final Maçları

Asya Dinova-Slavina Koleva / Zina Liubymova-Iuliia Karimova (Zhernova)

Buğra Eryıldız-Oksana Rusnachenko / Darya Özbek-Hatice Can Tonbul

 

11.50 | Erkekler Yarı Final Maçları

Hasan Hüseyin Mermer-li Osman Nurettin / Kemal Şah-Nuri Şahin

Zlatan Yordanov-Nikolai Kolev / Hakan Göğtepe-Volkan Göğtepe

 

12.40 | Bayanlar 3.'lük / 4.'lük

13.30 | Erkekler  3.'lük / 4.'lük

15.00 | Erkekler Final

16.00 | Bayanlar Final

 

TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 16.06.2017 09:08
MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.