Festival Voleybol Minik Kızlarda Şampiyon: Karayolları

 

Festival Voleybol adıyla, ikinci kez düzenlenen Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası minik kızlar finalinde; Arkas Spor Kulübü’nü 25-23, 20-25, 25-15 ve 26-24’lük setlerle 3-1 mağlup eden Karayolları Spor Kulübü 2016-2017 sezonunun şampiyonu oldu. Gümüş madalyayı Arkas Spor Kulübü aldı.

 

Üçüncülük maçında ise VakıfBank karşısında 3-0 galip gelen İstanbul Bahçelievler Voleybol bronz madalyanın sahibi oldu.

 

2016-2017 voleybol sezonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası Minik Kızlar Şampiyonu Karayolları Spor Kulübü, kupa ve madalyalarını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık‘tan aldılar.

 

Gümüş madalyanın sahibi Arkas Spor’a madalyalarını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genel Sekreteri Cemal Vardar, kupasını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Taha Aydın verdi.

 

Şampiyonayı üçüncü bitiren İstanbul Bahçelievler Voleybol, madalyalarını Bursa Voleybol İl Temsilcisi Hakan Çatal'dan, kupasını TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Üyesi Sevda Güler'den aldılar.

 

Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası Minik Kızlar

 

Maç Sonuçları

 

Üçüncülük/Dördüncülük Maçı

İstanbul Bahçelievler Voleybol/VakıfBank: 3-0 (25-17, 25-20, 25-20)

 

Birincilik/İkincilik Maçı

Karayolları/Arkas Spor: 3-1 (25-23, 20-25, 25-15, 26-24)

 

TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi alanında yapılan maçların sonuçları için tıklayınız.

 

2017 FESTİVAL VOLEYBOL MİNİK KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SIRALAMA

SIRA

TAKIM

1

KARAYOLLARI

2

ARKAS SPOR

3

İSTANBUL BAHÇELİEVLER VOLEYBOL

4

VAKIFBANK

5

İLBANK

6

MUĞLA B.ŞEHİR BLD.

7

İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY

8

GALATASARAY

9

MERSİN VOLGEM

10

ROTA KOLEJİ

11

SAKARYA HENDEK

12

SERAMİKSAN

13

MERSİN TOROS

14

LÜLEBURGAZ ONUR SPOR

15

KAYSERİ VOLEYBOL

16

BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ

17

İZMİR BALÇOVA TERMAL

18

ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER

19

ORDU FATSA SPOR

20

TEKİRDAĞ ÇORLU BLD.

21

KONYA AKŞEHİR GENÇLİK

22

ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK

23

GELİŞİM KOLEJİ

24

ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK

25

KOCAELİ YUVAM İZMİT

26

BURSA FABRİKA VOLEYBOL

27

ÇAYKUR RİZE SPOR

28

ADANA KARE SPOR

29

BURSA MG SPOR

30

MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O.

31

TEKİRDAĞ ARMA SPOR

32

ELAZIĞ POLİSGÜCÜ

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 18.06.2017 18:07
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.