Festival Voleybol Minik Erkeklerde Şampiyon: Balıkesir B.Şehir Bld.

 

Festival Voleybol adıyla, ikinci kez düzenlenen Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası minik erkekler finallerinde şampiyon, İstanbul BBSK’yı 25-18, 25-23, 16-25 ve 25-22’lik setlerle 3-1 mağlup eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor oldu. Gümüş madalyayı İstanbul BBSK aldı.

 

Üçüncülük maçında ise Beşiktaş, Ankara EÜAŞ karşısında 3-1 galip gelerek, bronz madalyanın sahibi oldu.

 

2016-2017 voleybol sezonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası Minik Erkekler Şampiyonu Balıkesir Büyükşehir Belediyespor kupa ve madalyalarını, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık ile Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Taha Aydın birlikte verdiler.

 

Gümüş madalyanın sahibi İstanbul BBSK madalyalarını TVF Teknik Kurul Üyesi Zeki Uslu, kupasını Mini Voleybol Kurul Üyesi Emin İmen verdi.

 

Şampiyonayı üçüncü bitiren Beşiktaş madalyalarını Bursa Voleybol İl Temsilcisi Hakan Çatal'dan, kupasını TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Üyesi Sevda Güler'den aldılar.

 

Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası Minik Erkekler

Maç Sonuçları

 

Üçüncülük/Dördüncülük Maçı

Ankara EÜAŞ / Beşiktaş: 1-3 (25-22, 22-25, 12-25, 21-25)


Birincilik/İkincilik Maçı

İstanbul BBSK / Balıkesir B.Şehir Bld.: 1-3 (18-25, 23-25, 25-16, 22-25)

 

TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi alanında yapılan maçların sonuçları için tıklayınız.

 

 

2017 FESTİVAL VOLEYBOL MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SIRALAMA

SIRA

TAKIM

1

BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.

2

İSTANBUL BBSK

3

BEŞİKTAŞ

4

ANKARA EÜAŞ

5

ARKAS SPOR

6

BURSA BOSCH

7

MELİKGAZİ BLD.

8

PALANDÖKEN BLD.

9

OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK

10

HALKBANK

11

ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK

12

TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ

13

KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK

14

TOFAŞ SPOR

15

ALTINYURT

16

HATAY MİTHATPAŞA

17

ANKARA TED KOLEJLİLER

18

ZİRAAT BANKASI

19

KONYA B.ŞEHİR BLD.

20

GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ

21

İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.

22

OSMANİYE KARACAÖREN O.O.

23

SUNGURLU EĞİTİM GSK

24

İZMİR BERGAMA BLD.

25

KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ

26

SİLİFKE İDMAN YURDU

27

KOCAELİ YAHYA KAPTAN

X

İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR

X

MUĞLA FETHİYE BLD.

KATILMADI

BATMAN EĞİTİM SPOR

KATILMADI

DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ

KATILMADI

KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 18.06.2017 18:49
MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.