Konya Voleybol Aday Hakem Kursu Sınav Sonuçları Belli Oldu

16-18 Haziran 2017 tarihleri arasında, Konya'da açılan Voleybol Aday Hakem Kursu sınav sonuçları aşağıdaki gibidir:

 

ADI

SOYADI

DURUMU

AHMET

ERBAY

BAŞARILI

AHMET

İGERTAŞ

BAŞARILI

ALİ

ÇETİN

BAŞARILI

ALİ

GİDER

BAŞARILI

ASIM KERİM

UZAR

BAŞARILI

AYNUR

ERBERK

BAŞARILI

AYŞE NAGEHAN

MAT

BAŞARILI

AYŞE

GÖKNUR

BAŞARILI

AYŞE

ERGÜN

BAŞARILI

AYŞEN

ÖCAL

BAŞARILI

BAHADIR

AKTAŞ

BAŞARILI

BETÜL

KUNT

BAŞARILI

BEYZA

ŞALVARCI

BAŞARILI

BEYZA

ÖZDEMİR

BAŞARILI

BİRKAN

ÇELİK

BAŞARILI

BURAK

CANTÜRK

BAŞARILI

BUSE

YİRMİBEŞ

BAŞARILI

BÜNYAMİN

AKIN

BAŞARILI

DİLEK

UYAR

BAŞARILI

DİLEK

KARABACAK

BAŞARILI

DİLEK

GÜROL

BAŞARILI

EDA

ERDEN

BAŞARILI

ESRA

TEKİN

BAŞARILI

ESRA

MELEKOĞLU

BAŞARILI

FATMA

SERT

BAŞARILI

FATMA

ÇETİNKAYA

BAŞARILI

FATMANUR

ZAMBAKCI

BAŞARILI

FURKAN

ERDOĞAN

BAŞARILI

GÖKÇEN

MERTCAN

BAŞARILI

HÜLYA

BAŞIBÜYÜK

BAŞARILI

İBRAHİM EMRE

YEL

BAŞARILI

İREM

IŞIK

BAŞARILI

İREMNUR

KAYA

BAŞARILI

KEZİBAN TUĞÇE

SEVİNÇ

BAŞARILI

MAKBULE

ERYİĞİT

BAŞARILI

MEHMET

ÖZDEMİR

BAŞARILI

MEHMET

GÖKTAŞ

BAŞARILI

MEHMET

NALPARA

BAŞARILI

MEHMET SAİT

İLBAN

BAŞARILI

MERYEM

YÜKSEK

BAŞARILI

MUHAMMED

KARAKOL

BAŞARILI

MUSTAFA

CİNGÖZ

BAŞARILI

MUSTAFA

KORKMAZ

BAŞARILI

MÜCTEBA

GÖK

BAŞARILI

NEZAHAT

ÜNSAL

BAŞARILI

NİHAN

TOKGÖZ

BAŞARILI

ONUR

ARAZ

BAŞARILI

ÖZLEM

YARAR

BAŞARILI

ÖZLEM

KAYA

BAŞARILI

RABİA

ERCAN

BAŞARILI

RABİA CEREN

AÇIKGÖZ

BAŞARILI

RÜMEYSA

EKER

BAŞARILI

SALİM

KAMA

BAŞARILI

SEDA

YÜCE

BAŞARILI

SERAP

SAZAK

BAŞARILI

SEVİM EDA

YEL

BAŞARILI

SİBEL

ATEŞ

BAŞARILI

SONER

ŞAHİN

BAŞARILI

SÜLEYMAN

YENER

BAŞARILI

SÜLEYMAN

KESKİN

BAŞARILI

ŞÜHEDA

ERFINDIK

BAŞARILI

TUBA

BAHADIR

BAŞARILI

UMUTCAN

KURTLUCAN

BAŞARILI

ÜMİT

BAYRAM

BAŞARILI

VEYSEL

SUCU

BAŞARILI

YUSUF

İNCİKLİ

BAŞARILI

ZEYNEP

İSEN

BAŞARILI

AYŞE NUR

YILMAZ

BAŞARISIZ

FATMA

KARCI

BAŞARISIZ

GONCAGÜL

ARSLAN

BAŞARISIZ

GÖKHAN

BİLGİN

BAŞARISIZ

GÜLÜZAR

BİLİR

BAŞARISIZ

HARUN

HASAR

BAŞARISIZ

HASAN

ÇELİK

BAŞARISIZ

MESMURE

KOÇ

BAŞARISIZ

SEFA

KÜÇÜK

BAŞARISIZ

SEZER

BÖLÜK

BAŞARISIZ

 

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi: 23.06.2017 12:44
MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.