Şırnak Voleybol Aday Hakem Kursu Sınav Sonuçları Belli Oldu

16-18 Haziran 2017 tarihleri arasında, Şırnak'da açılan Voleybol Aday Hakem Kursu sınav sonuçları aşağıdaki gibidir:

 

ADI

SOYADI

DURUMU

ABDULAZİZ

ZİLAYAZ

BAŞARILI

ABDULKERİM

ELİNÇ

BAŞARILI

ABDULKERİM

ONUR

BAŞARILI

ABDULLAH

ÜREK

BAŞARILI

ABDULLAH

ERDUĞAN

BAŞARILI

ABDULSELAM

YÜMLÜ

BAŞARILI

ABDURRAHMAN

KESTEM

BAŞARILI

ADAR

SERİM

BAŞARILI

ADEM

PÜTRÜ

BAŞARILI

AHMET

ÖZDEMİR

BAŞARILI

AYŞE

GÜVEN

BAŞARILI

BERFİN

SÖMER

BAŞARILI

BİRCAN

KAPLAN

BAŞARILI

BURAK

SELİMOĞLU

BAŞARILI

BURAK

DİLSİZ

BAŞARILI

CİHAN

ORUÇ

BAŞARILI

DİDEM

AKYOL

BAŞARILI

ELİF

CABADAK

BAŞARILI

EMİN

ASLAN

BAŞARILI

EMRULLAH

ÖĞMEN

BAŞARILI

EYYÜP

GÖKALP

BAŞARILI

GAMZE

DURDU

BAŞARILI

GÜNEY

BİLGEÇ

BAŞARILI

HAMZA

ŞİREN

BAŞARILI

HANIM CİVAN

DAYAR

BAŞARILI

HÜSEYİN

CANER

BAŞARILI

HÜSNİYE

BAĞDUR

BAŞARILI

HÜSNÜ

YAŞAR

BAŞARILI

HÜSNÜ

ERSARI

BAŞARILI

İBRAHİM

MEYDAN

BAŞARILI

İBRAHİM

KARAKUZU

BAŞARILI

İDRİS

KARTAL

BAŞARILI

İSLAM

TEKİNALP

BAŞARILI

İSMET

ENCÜ

BAŞARILI

LALEŞ

KOLUMAN

BAŞARILI

MAHMUT

EKİNCİ

BAŞARILI

MEHMET

BATAK

BAŞARILI

MEHMET

OMAÇ

BAŞARILI

MESUT

EROL

BAŞARILI

MEVLÜT

TOSUN

BAŞARILI

MİZGİN

BABAYİĞİT

BAŞARILI

MUSTAFA

İLHAN

BAŞARILI

NESLİHAN

ÖKMEN

BAŞARILI

NİHAT

ÖZKAYA

BAŞARILI

OSMAN

SEVİM

BAŞARILI

ÖZLEM

EKMİŞ

BAŞARILI

PEYRÜZE

ALKIŞ

BAŞARILI

REFİKCAN

BİRLİK

BAŞARILI

RIDVAN

KALKAN

BAŞARILI

SALİH

SÜLEYMANOĞLU

BAŞARILI

SELİM

PADAK

BAŞARILI

SELMAN

DUYGU

BAŞARILI

SELMAN

GERÇEK

BAŞARILI

SERHAT

BARAN

BAŞARILI

SİNAN

EKİNCİ

BAŞARILI

ŞİLAN

YORGUN

BAŞARILI

ŞİRİN

BİLGİÇ

BAŞARILI

ÜMİT

UDÜL

BAŞARILI

YELİZ

CABADAK

BAŞARILI

YUSUF

PAMUKÇU

BAŞARILI

ZAHİDE

BAYSAL

BAŞARILI

ZEHRA

ÖZER

BAŞARILI

ZEKERİYA

ÇETER

BAŞARILI

 

Eklenme Tarihi: 23.06.2017 13:51
MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.