2017 CEV Bayanlar Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nda İkinci Gün Sona Erdi

 

CEV Bayanlar Plaj Voleybolu Şampiyonası’nın ikinci ayağı, bugün (15 Temmuz 2017 Cumartesi), Alanya Belediyesi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Alanya Teleferik’in sponsorluğunda Alanya – Kleopatra Plajı’nda oynanan 8 karşılaşmayla devam etti.

 

 

15 ülkeden toplam 23 takımın mücadele ettiği ve toplam 25.000 Euro para ödülünün dağıtılacağı turnuvada bugün (15 Temmuz 2017 Cumartesi) oynanan karşılaşmalarının sonuçları şöyle;

 

SIRALAMA TURU

TAKIM

SONUÇ

TAKIM

Kjølberg / Hjortland (Norveç)

2 – 1

Eiholzer / Gerson (İsviçre)

Ozolina / Lece (Letonya)

0 – 2

Elsa / Soria (İspanya)

Rimser / Plesiutschnig (Avusturya)

1 – 2

Jupiter / Lusson (Fransa)

Menegatti / Perry (İtalya)

2 – 1

Fernández Navarro / Lobato (İspanya)

Kjølberg / Hjortland (Norveç)

0  2

Elsa / Soria (İspanya)

Jupiter / Lusson (Fransa)

0  2

Menegatti / Perry (İtalya)

 

 

3. RAUNT

TAKIM

SONUÇ

TAKIM

Behrens / Schumacher (Almanya)

0 – 2

Lahti / Parkkinen (Finlandiya)

Davidova / Shchypkova (Ukrayna)

1 – 2

Ittlinger / Mersmann (Almanya)

 

 

Turnuvada yarın (16 Temmuz 2017 Pazar), sıralama turu, yarı final, üçüncülük – dördüncülük ve final karşılaşmaları oynanacak.

 

Yarının (16 Temmuz 2017 Pazar) maç takvimine ulaşmak için tıklayınız.

 

Şampiyonanın final müsabakası, yarın (16 Temmuz 2017 Pazar) saat 17.00’de, S Spor’dan naklen yayınlanacak. Turnuvanın üçüncülük – dördüncülük maçı 22.00’de banttan, final maçının ve ödül töreninin tekrarı ise 23.00’te yine S Spor’dan yayınlanacak.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 15.07.2017 19:13
MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.