TVF
Bizi Takip Edin

Festival Voleybol Minik Erkeklerde Şampiyon: Balıkesir B.Şehir Bld.

Festival Voleybol adıyla, ikinci kez düzenlenen Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası minik erkekler finallerinde şampiyon, İstanbul BBSK’yı 25-18, 25-23, 16-25 ve 25-22’lik setlerle 3-1 mağlup eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor oldu. Gümüş madalyayı İstanbul BBSK aldı.

Üçüncülük maçında ise Beşiktaş, Ankara EÜAŞ karşısında 3-1 galip gelerek, bronz madalyanın sahibi oldu.

2016-2017 voleybol sezonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası Minik Erkekler Şampiyonu Balıkesir Büyükşehir Belediyespor kupa ve madalyalarını, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık ile Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Taha Aydın birlikte verdiler.

Gümüş madalyanın sahibi İstanbul BBSK madalyalarını TVF Teknik Kurul Üyesi Zeki Uslu, kupasını Mini Voleybol Kurul Üyesi Emin İmen verdi.

Şampiyonayı üçüncü bitiren Beşiktaş madalyalarını Bursa Voleybol İl Temsilcisi Hakan Çatal’dan, kupasını TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Üyesi Sevda Güler’den aldılar.

Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası Minik Erkekler

Maç Sonuçları

Üçüncülük/Dördüncülük Maçı

Ankara EÜAŞ / Beşiktaş: 1-3 (25-22, 22-25, 12-25, 21-25)

Birincilik/İkincilik Maçı

İstanbul BBSK / Balıkesir B.Şehir Bld.: 1-3 (18-25, 23-25, 25-16, 22-25)

TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi alanında yapılan maçların sonuçları için tıklayınız.

 

2017 FESTİVAL VOLEYBOL MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SIRALAMA
SIRA TAKIM
1 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.
2 İSTANBUL BBSK
3 BEŞİKTAŞ
4 ANKARA EÜAŞ
5 ARKAS SPOR
6 BURSA BOSCH
7 MELİKGAZİ BLD.
8 PALANDÖKEN BLD.
9 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK
10 HALKBANK
11 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK
12 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ
13 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK
14 TOFAŞ SPOR
15 ALTINYURT
16 HATAY MİTHATPAŞA
17 ANKARA TED KOLEJLİLER
18 ZİRAAT BANKASI
19 KONYA B.ŞEHİR BLD.
20 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ
21 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O.
22 OSMANİYE KARACAÖREN O.O.
23 SUNGURLU EĞİTİM GSK
24 İZMİR BERGAMA BLD.
25 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ
26 SİLİFKE İDMAN YURDU
27 KOCAELİ YAHYA KAPTAN
X İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR
X MUĞLA FETHİYE BLD.
KATILMADI BATMAN EĞİTİM SPOR
KATILMADI DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
KATILMADI KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA

 

Bu Yazıya Oy Verin