TVF

Bizi Takip Edin

Festival Voleybol Yıldızlarda 1./16. Final ve 17./32 Klasman Etabı Maçları Oynanacak

Festival Voleybol adıyla, ikinci kez düzenlenen Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası Finalleri Yıldızlar Kategorisi’nde grup maçları, bugün (5 Haziran Pazartesi) oynanan Beşiktaş – Halkbank maçıyla sona erdi.

Grup maçlarından sonra yarın (6 Haziran Salı), TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi alanında, yıldızlar (kız/erkek) 1.-16. final grubu ve 17.-32. klasman grubu, çapraz eşleşme maçları oynanmaya başlayacak. Altyapılar Türkiye Şampiyonası Festival Voleybolu’nda Yıldız (kız/erkek) final maçları 9 Haziran 2017 Cuma günü sona erecek. 

Türkiye’nin en büyük fuar alanlarından biri olan TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde oynanan maçların sonuçları, puan durumları için tıklayınız.

Yıldız Kızlarda ilk 16’ya kalan takımlar

Grup Birincileri: Fenerbahçe, Galatasaray, TVF Spor Lisesi, İlbank, VakıfBank, Eczacıbaşı, İstanbul Bahçelievler Belediyesi, Gelişim Koleji

Grup İkincileri: Nilüfer Belediye, Bursa Büyükşehir Belediyespor, ES Spor, Park Antalya Gençlik, İstanbul TED Koleji, Karayolları, Rota Koleji, Halkbank

17.-32. Klasman etabında mücadele edecek takımlar;

Grup üçüncüleri: Gaziantep Merinos, Ankara Karşıyaka, Samsun Büyükşehir Belediye Anakent, Elazığ Polisgücü, Kayseri BRN Yatakları Voleybol, Ayvalıkgücü, Seramiksan, Derince Yenikent

Grup dördüncüleri: Tekirdağ Çorlu Belediye, Kıbrısgücü, Çaykur Rize Spor, Bolu İnkılap İÖO, Antalya Şimşek Gençlik, Beşiktaş

Yıdız Erkeklerde ilk 16’ya kalan takımlar

Grup Birincileri: Arkas Spor, ES Spor, İstanbul Fabrika Voleybol, İstanbul BBSK, TVF Spor Lisesi, Fenerbahçe, Beşiktaş, Ziraat Bankası

Grup İkincileri: Galatasaray, Denizli Kızılcabölük, İnegöl Belediye, Tofaş Spor, TFL Altekma, Halkbank, Konya PEMA Koleji, Altınyurt

17.-32. Klasman etabında mücadele edecek takımlar;

Grup Üçüncüleri: Kahramanmaraş Spor Lisesi, Bursa Bosch, Kıbrısgücü, İzmit Yahya Kaptan, Maliye Piyango, Palandöken Belediyesi, Tokat Belediye Plevne, Kütahya Simav Kazcıoğlu

Grup Dördüncüleri: Karaman Spor Lisesi, Muş Lalezar Spor, Mahir Başer Ortaokulu, Melikgazi Belediye, Hakkari Gençlik Merkezi 

Bu Yazıya Oy Verin