Haberler - Plaj Voleybolu
Haber Tarih
· TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finallerine Katılacak Kulüpler Belli Oldu! 22.06.2017
· Nezir ve Vence, Avrupa Şampiyonası’na veda ettiler 17.06.2017
· TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı’nda Şampiyon Mermer-Nurettin İkilisi oldu 16.06.2017
· Nezir ve Vence, 2017 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası'nda tur atladı 16.06.2017
· TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı'nda Yarı Finalistler Belli Oldu 16.06.2017
· TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı Başladı 13.06.2017
· Temsilcilerimiz Moskova’da Sahaya Çıktı 31.05.2017
· Milli Sporcularımız, TVF Pro Beach Tour Aydın Etabını Gümüş Madalyayla Kapadı 21.05.2017
· Pro Beach Tour Basın Toplantısı Yapıldı 17.05.2017
· TVF Pro Beach Tour Aydın Etabı Başlıyor 15.05.2017
· Giginoğlu-Urlu, Bronz Madalyanın Sahibi 17.04.2017
· Giginoğlu-Urlu ikilisi, CEV Satellite yarı finalinde! 15.04.2017
· Dünyanın en büyük Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Türkiye’de Başlıyor 13.04.2017
· CEV Satellite ve FIVB Dünya Turu 3 Star’da Milli Sporcularımız Mücadele Edecek 12.04.2017
· Merve Nezir / Esra Betül Çetin Son 16 Turunda Veda Etti 18.03.2017
· Nezir-Çetin İkilisi, FIVB World Tour Sydney’de Yarışıyor 17.03.2017
· Kar Voleybolu Teknik Toplantısı ve Eleme Maç Sonuçları 03.03.2017
· TVF Plaj Voleybolu Akademisi’nde Galletti İle Özel Antrenman 31.01.2017
· TVF, Plaj Voleybolu Milli Takımları Başantrenörü Carlos Galletti İle Devam Kararı Aldı 19.01.2017
· TVF Plaj Voleybolu Ligi Kayıtları Başlıyor 18.12.2016
· TVF Pro Beach Tour Nilüfer Etabı Sona Erdi 25.09.2016
< 1 2 ... 6 >
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.