TVF

Bizi Takip Edin

U18 Bayan Voleybol Milli Takımımız Kampa Giriyor

1 – 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Hollanda’nın Arnhem şehrinde düzenlenecek olan

’nde mücadele edecek olan U18 Bayan Voleybol Milli Takımımız, 06 Mart 2017 Pazartesi günü Bursa Çekirge Ramada Hotel’de kampa girecek. Finallerde 1. Grup’ta ev sahibi Hollanda, Bulgaristan, Rusya, Almanya ve İtalya mücadele edecek olan millilerimiz, 30 Mart 2017 Perşembe günü turnuvanın oynanacağı Hollanda’nın Arnhem şehrine hareket edecek.

Millilerimizin kamp kadrosu şöyle;

Kafile Başkanı: Bahar Mert Üçoklar
Takım Menajeri: Asuman Karakoyun
Başantrenör: Onur Çarıkçı
Yardımcı Antrenör: Raşit Berk İnanç
Yardımcı Antrenör: Gençer Yarkın
İstatistik Antrenörü: Canberk Tekmen
Fizyoterapist: Sinan Akoğlu
Kondisyoner: Gurbet Katar
Masör: Sibel Kahyalıoğlu

OYUNCULAR
Adlin Kaymaz Halkbank Spor Kulübü
Derya Cebecioğlu Vakıfbank Spor Kulübü
Duru Aksu TVF Spor Lisesi
Ebrar Karakurt Vakıfbank Spor Kulübü
Elif Şahin TVF Spor Lisesi
Eylül Karadaş İlbank Spor Kulübü
Fatma Nur Yılmaz TVF Spor Lisesi
Göknur Silen Yeşilyurt Spor Kulübü
İlayda İşçimen İlbank Spor Kulübü
İlkin Aydın TVF Spor Lisesi
Kezban Ezgi Kara Halkbank Spor Kulübü
Melda Güler TVF Spor Lisesi
Merve Atlıer Eczacıbaşı Spor Kulübü
Selen Durusoy Eczacıbaşı Spor Kulübü
Selen Ursavaş İlbank Spor Kulübü
Simay Kurt Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü
Yaprak Erkek İlbank Spor Kulübü
Zeynep Üzen Eczacıbaşı Spor Kulübü

NOT: Oyuncularımızın ve teknik ekibimizin 06 Mart 2017 Pazartesi günü saat 14.00’te Bursa Çekirge Ramada Hotel’de olmaları gerekmektedir.

Bursa Çekirge Ramada Hotel
Adres: Kükürtlü 1 Mutlular Caddesi, No:5, Çekirge – Osmangazi / Bursa
Telefon: 0224 232 12 12

Millilerimizin CEV 18 Yaş Altı Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri 1. Grup maç takvimi şöyle;

1 Nisan 2017 Cumartesi
16.00 | Almanya – Türkiye

2 Nisan 2017 Pazar
16.00 | Bulgaristan – Türkiye

4 Nisan 2017 Salı
18.30 | Türkiye – İtalya

5 Nisan 2017 Çarşamba
21.00 | Hollanda – Türkiye

6 Nisan 2017 Perşembe
18.30 | Türkiye – Rusya

Not: Karşılaşmaların başlama saatleri, Türkiye saatine göre belirtilmiştir.

Turnuvada 7-8-9 Nisan 2017 tarihlerinde çeyrek final, sıralama, yarı final, üçüncülük – dördüncülük ve final müsabakaları oynanacak.

Şampiyona Statüsü: Grup maçlarının sonunda, grubunu ilk iki sırada bitiren takımlar yarı final oynamaya hak kazanacak. Grup aşamasını üçüncü ve dördüncü sırada bitiren takımlar, sıralama karşılaşmaları oynayacak.

 

Bu Yazıya Oy Verin