29.01.2014 Tarihli Maçlar

GENÇLER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0 25-10 25-6 25-7 - -
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 GALATASARAY KONAK BLD. 3-0 25-11 25-8 25-10 - -
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 FENERBAHÇE M. MİLLİ PİYANGO 3-1 23-25 25-10 25-11 25-16 -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 ZİRAAT BANKASI BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-21 25-4 25-18 - -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 HALKBANK ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-22 25-17 25-19 - -
 
 
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-15 25-18 - -
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 YEŞİLYURT SARIYER BLD. 3-0 25-7 25-13 25-11 - -
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK İLBANK 3-2 25-23 25-17 16-25 15-25 15-12
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 GALATASARAY EREĞLİ BLD. 3-0 25-18 25-15 25-9 - -
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1 25-21 23-25 25-17 25-9 -
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 2-3 32-30 22-25 20-25 25-22 10-15
 
 
VOLEYBOL 3. LİGİ
Bayan
D. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ 1-3 20-25 20-25 30-28 19-25 -
 
 
TELEDÜNYA SÜPER KUPA
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - Bursa(C.Göllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 22-25 18-25 25-22 24-26 -
29.01.2014 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 16-25 18-25 14-25 - -
29.01.2014 İstanbul(B.Felek) 16:30 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT GALATASARAY DAIKIN 1-3 16-25 19-25 25-23 11-25 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Kasım 2014
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları


Voleybol 1. Ligi (Erkek)
Sıra Takım O G M A VP
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 19.0
2 HALKBANK 3 3 0 9 39.0
3 FENERBAHÇE 3 2 1 8 37.0
4 GALATASARAY FXTCR 3 2 1 7 36.0
5 BEŞİKTAŞ 3 2 1 6 46.0
6 ZİRAAT BANKASI 3 2 1 6 65.0
7 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 6 83.0
8 İNEGÖL BLD. 3 1 2 4 63.0
9 ŞAHİNBEY BLD. 3 1 2 4 63.0
10 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3 1 2 3 82.0
11 M.MİLLİ PİYANGO 3 0 3 3 91.0
12 PALANDÖKEN BLD. 3 0 3 1 90.0
TV'de Voleybol
Pazartesi
Adnan Paşaoğlu - Smaç
Smart Spor 14.00
Salı
Son Set - Burcu Hakyemez Dal
NTV Spor 17.30
5. Set - Metin Görgün
Sports TV 21.30
Çarşamba
Spor Özel
TRT Spor 09.15
Filenin Yıldızları
GS TV 21.30
Perşembe
Smaçör - Aslı Duru & Dünya Baltacıoğlu
FB TV 10.00
Özlem Özçelik ile Voleybol Saati
BJK TV 20.00
Manşet
GS TV 20.00
Telesmaç - Faruk Mutkan
TRT Spor 21.00
Cumartesi
Metin Görgün ile Smaç
Sports TV 17.00
İddaa Maçları
01 Kasım 2014 Cumartesi
17:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - NİLÜFER BLD.
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SARIYER BLD. - BEŞİKTAŞ
17:30D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - FENERBAHÇE GRUNDIG
15:00NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
14:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
iDMANOCAĞI - YEŞİLYURT
13:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
ŞAHİNBEY BLD. - FENERBAHÇE
16:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
ARKAS SPOR - BEŞİKTAŞ
19:00
2014 CEV Bayanlar Challenge Kupası (Bayan)
İLBANK - Zok Gacko(B.Hersek)
02 Kasım 2014 Pazar
17:00D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GALATASARAY FXTCR - HALKBANK
14:00NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - ZİRAAT BANKASI
14:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
M.MİLLİ PİYANGO - İNEGÖL BLD.
14:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
PALANDÖKEN BLD. - GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK
TV Canlı Yayın Programı
01 Kasım 2014 Cumartesi
15:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
17:30 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - FENERBAHÇE GRUNDIG
02 Kasım 2014 Pazar
13:00 Canakkale TV
VOLEYBOL 2. LİGİ (Bayan) A Grubu
YEŞİLBAYRAMİÇ - IŞIKKENT
14:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - ZİRAAT BANKASI
17:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GALATASARAY FXTCR - HALKBANK
04 Kasım 2014 Salı
16:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
FENERBAHÇE GRUNDIG - iDMANOCAĞI
08 Kasım 2014 Cumartesi
13:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
VAKIFBANK - İLBANK
17:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - ÇANAKKALE BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.
43 Online Ziyaretçi