29.01.2014 Tarihli Maçlar

GENÇLER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014-İstanbul(50.Yıl) 11:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0 25-10 25-6 25-7 - -
29.01.2014-İstanbul(50.Yıl) 13:00 GALATASARAY KONAK BLD. 3-0 25-11 25-8 25-10 - -
29.01.2014-İstanbul(50.Yıl) 15:00 FENERBAHÇE M. MİLLİ PİYANGO 3-1 23-25 25-10 25-11 25-16 -
29.01.2014-İstanbul(B.Felek) 10:00 ZİRAAT BANKASI BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
29.01.2014-İstanbul(B.Felek) 11:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-21 25-4 25-18 - -
29.01.2014-İstanbul(B.Felek) 13:00 HALKBANK ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-22 25-17 25-19 - -
 
 
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014-Ankara(Beştepe) 11:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-15 25-18 - -
29.01.2014-Ankara(Beştepe) 13:00 YEŞİLYURT SARIYER BLD. 3-0 25-7 25-13 25-11 - -
29.01.2014-Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK İLBANK 3-2 25-23 25-17 16-25 15-25 15-12
29.01.2014-Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 GALATASARAY EREĞLİ BLD. 3-0 25-18 25-15 25-9 - -
29.01.2014-Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1 25-21 23-25 25-17 25-9 -
29.01.2014-Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 2-3 32-30 22-25 20-25 25-22 10-15
 
 
VOLEYBOL 3. LİG
Bayan
D. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014-Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ 1-3 20-25 20-25 30-28 19-25 -
 
 
TELEDÜNYA SÜPER KUPA
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014-Bursa(C.Göllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 22-25 18-25 25-22 24-26 -
29.01.2014-İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 16-25 18-25 14-25 - -
29.01.2014İstanbul(B.Felek) 16:30 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT GALATASARAY DAIKIN 1-3 16-25 19-25 25-23 11-25 -
 
 
*(H): Hükmen

Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 FENERBAHÇE GRUNDIG 14 13 1 41 7 40
2 VAKIFBANK 14 13 1 40 8 38
3 GALATASARAY 14 12 2 37 19 32
4 ECZACIBAŞI VİTRA 14 10 4 34 18 29
5 SARIYER BLD. 14 8 6 28 28 22
6 NİLÜFER BLD. 14 7 7 27 27 22
7 BURSA B.ŞEHİR BLD. 14 7 7 27 26 21
8 ÇANAKKALE BLD. 14 5 9 22 32 16
9 HALKBANK 14 5 9 20 31 14
10 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 14 3 11 19 38 10
11 SALİHLİ BLD. 14 1 13 12 41 5
12 İLBANK 14 0 14 10 42 3
TV'de Voleybol
Pazartesi
Voleybol Magazin-Elif Sever/Ufuk Soygür
HT 7/24 11.00
Adnan Paşaoğlu - Smaç
Smart Spor 14.00
Salı
Son Set - Burcu Hakyemez Dal
NTV Spor 17.30
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli
Sports TV 21.30
Perşembe
Smaçör - Aslı Duru
FB TV 10.00
Voleybol Arenası - Nazlı Öztürk
GS TV 17.00
Telesmaç - Faruk Mutkan
TRT Spor 21.00
Cumartesi
Metin Görgün ile Smaç
Sports TV 17.00
TV Canlı Yayın Programı
06 Şubat 2016 Cumartesi
12:00 TV52
VOLEYBOL 2. LİGİ (Bayan) B Grubu
ORDU TELEKOM - TVF SPOR LİSESİ
14:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY - SARIYER BLD.
17:30 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - NİLÜFER BLD.
07 Şubat 2016 Pazar
14:00 TV52
VOLEYBOL 2. LİGİ (Bayan) B Grubu
ORDU TELEKOM - ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
14:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HALKBANK - BEŞİKTAŞ
14:00 istanbul1 TV
VOLEYBOL 2. LİGİ (Bayan) A Grubu
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - BEŞİKTAŞ
16:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
ZİRAAT BANKASI - GALATASARAY HDI SİGORTA
18:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - MALİYE MİLLİ PİYANGO
09 Şubat 2016 Salı
21:30 D-Smart
CEV DenizBank Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Chemik POLICE (Polonya) - FENERBAHÇE GRUNDIG
10 Şubat 2016 Çarşamba
14:00 TV52
VOLEYBOL 2. LİGİ (Bayan) B Grubu
ORDU TELEKOM - BOLU BLD.
19:00 D-Smart
CEV DenizBank Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
13 Şubat 2016 Cumartesi
14:00 istanbul1 TV
VOLEYBOL 2. LİGİ (Erkek) A Grubu
İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - ANADOLU ÜNİV.
14:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
17:30 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.