29.01.2014 Tarihli Maçlar

GENÇLER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0 25-10 25-6 25-7 - -
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 GALATASARAY KONAK BLD. 3-0 25-11 25-8 25-10 - -
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 FENERBAHÇE M. MİLLİ PİYANGO 3-1 23-25 25-10 25-11 25-16 -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 ZİRAAT BANKASI BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-21 25-4 25-18 - -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 HALKBANK ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-22 25-17 25-19 - -
 
 
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-15 25-18 - -
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 YEŞİLYURT SARIYER BLD. 3-0 25-7 25-13 25-11 - -
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK İLBANK 3-2 25-23 25-17 16-25 15-25 15-12
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 GALATASARAY EREĞLİ BLD. 3-0 25-18 25-15 25-9 - -
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1 25-21 23-25 25-17 25-9 -
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 2-3 32-30 22-25 20-25 25-22 10-15
 
 
VOLEYBOL 3. LİGİ
Bayan
D. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ 1-3 20-25 20-25 30-28 19-25 -
 
 
TELEDÜNYA SÜPER KUPA
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.01.2014 - Bursa(C.Göllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 22-25 18-25 25-22 24-26 -
29.01.2014 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 16-25 18-25 14-25 - -
29.01.2014 İstanbul(B.Felek) 16:30 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT GALATASARAY DAIKIN 1-3 16-25 19-25 25-23 11-25 -
 
 
*(H): Hükmen

Puan Durumları


Voleybol 1. Ligi (Erkek)
Sıra Takım O G M A VPGPTP
1 HALKBANK 19 19 0 57 10 56 2.1 58.1
2 ARKAS SPOR 19 15 4 49 20 44 2.1 46.1
3 ZİRAAT BANKASI 19 14 5 46 29 39 3.3 42.3
4 FENERBAHÇE 19 12 7 45 28 37 2.3 39.3
5 GALATASARAY FXTCR 19 12 7 43 35 33 2.8 35.8
6 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 39 34 30 1.9 31.9
7 BEŞİKTAŞ 19 9 10 35 36 29 1.4 30.4
8 M.MİLLİ PİYANGO 19 8 11 37 39 26 1.9 27.9
9 ŞAHİNBEY BLD. 18 4 14 29 48 14 0.7 14.7
10 İNEGÖL BLD. 19 3 16 22 51 12 1.0 13.0
11 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 19 4 15 20 53 10 0.3 10.3
12 PALANDÖKEN BLD. 19 3 16 12 51 9 0.0 9.0
TV'de Voleybol
Pazartesi
Adnan Paşaoğlu - Smaç
Smart Spor 14.00
Salı
Son Set - Burcu Hakyemez Dal
NTV Spor 17.30
5. Set - Metin Görgün
Sports TV 21.30
Çarşamba
Özlem Özçelik ile Tie Break
BJK TV 17.00
Perşembe
Smaçör - Aslı Duru
FB TV 10.00
Telesmaç - Faruk Mutkan
TRT Spor 21.00
Cumartesi
Metin Görgün ile Smaç
Sports TV 17.00
TV Canlı Yayın Programı
01 Mart 2015 Pazar
13:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - BURSA B.ŞEHİR BLD.
14:00 Haber 61 Tv
VOLEYBOL 2. LİGİ (Erkek) B Grubu
TRABZONSPOR - K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD.
16:00 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - VAKIFBANK
17:00 FB Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
FENERBAHÇE GRUNDIG - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
07 Mart 2015 Cumartesi
13:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
GALATASARAY FXTCR - ŞAHİNBEY BLD.
17:30 NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY DAIKIN
08 Mart 2015 Pazar
13:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
FENERBAHÇE GRUNDIG - NİLÜFER BLD.
16:00 D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
VAKIFBANK - SARIYER BLD.
İddaa Maçları
01 Mart 2015 Pazar
15:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
NİLÜFER BLD. - iDMANOCAĞI
16:00NTV-Spor
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
ÇANAKKALE BLD. - VAKIFBANK
14:00
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEŞİKTAŞ - İLBANK
13:00D-Smart
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
GALATASARAY DAIKIN - BURSA B.ŞEHİR BLD.
17:00FB Tv.
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
FENERBAHÇE GRUNDIG - BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT
14:30
VOLEYBOL 2. LİGİ (Erkek) A Grubu
BAL SPOR CHOKOLIVA - BİGADİÇ BLD.
14:00
VOLEYBOL 2. LİGİ (Erkek) B Grubu
PAYAS BLD. 1975 - TOKAT BELEDİYE PLEVNE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.
156 Online Ziyaretçi