01.02.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.02.2017-İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 23-25 25-23 19-25 16-18
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.02.2017-Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 17:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-14 25-17 - -
01.02.2017-Samsun(MustafaDağıstanlı) 16:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT MSK URFA 3-1 25-22 25-15 22-25 25-15 -
 
 
Erkek
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.02.2017-Kahramanmaraş(OsmanSayın) 17:00 1920 MARAŞSPOR TVF SPOR LİSESİ 0-3 18-25 19-25 17-25 - -
 
 
CEV Challenge Kupası
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.02.2017-Ankara(Başkent) 18:00 ZİRAAT BANKASI MOK Jedinstvo BRCKO (Bosna Hersek) 3-0 25-7 25-13 25-9 - -
 
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.02.2017Belçika(Roeselare) 22:30 Knack ROESELARE (Belçika) HALKBANK 3-0 25-12 31-29 25-18 - -
01.02.2017İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL BBSK Noliko MAASEIK (Belçika) 3-1 25-19 19-25 25-22 25-18 -
01.02.2017İzmir(Atatürk) 19:30 ARKAS SPOR PARIS Volley (Fransa) 3-2 25-21 23-25 16-25 25-19 23-21
 
 
CEV Kupası Erkekler
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.02.2017-Bulgaristan(Sofia) 20:30 Levski SOFIA (Bulgaristan) FENERBAHÇE 0-3 16-25 16-25 17-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.