12.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK SARIYER BLD. 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE PİYANGO MSK URFA 3-0 25-16 25-17 25-17 - -
12.02.2017-İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. 1-3 23-25 21-25 26-24 16-25 -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-16 25-22 - -
12.02.2017-İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT ARKAS SPOR 3-2 27-29 25-22 15-25 25-22 15-11
12.02.2017-İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ VAKIFBANK 3-2 25-21 25-17 22-25 22-25 15-6
12.02.2017-İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA IŞIKKENT 3-0 25-12 27-25 25-17 - -
12.02.2017-Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-21 22-25 25-19 20-25 15-11
12.02.2017-Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BURSASPOR 0-3 27-29 24-26 23-25 - -
12.02.2017Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-12 19-25 26-24 25-16 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE DSİ BOLU BLD. 0-3 17-25 17-25 14-25 - -
12.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-20 25-18 28-30 25-20 -
12.02.2017-Ankara(Kazan) 12:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-22 25-23 - -
12.02.2017-Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KARAYOLLARI 3-1 20-25 31-29 25-14 25-18 -
12.02.2017-Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 9-25 6-25 - -
12.02.2017-Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 14-25 21-25 - -
12.02.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 19-25 23-25 25-21 30-28 10-15
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. PTT 3-0 25-21 25-13 25-21 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Ankara(Başkent) 17:00 TVF SPOR LİSESİ 1926 BULANCAKSPOR 3-1 26-28 27-25 25-21 28-26 -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. THY 0-3 18-25 24-26 18-25 - -
12.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 15:00 İSTANBUL BBSK ALP SPOR 3-1 25-14 25-22 20-25 25-13 -
12.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ DERİNCE YENİKENT 1-3 23-25 17-25 25-13 23-25 -
12.02.2017-İstanbul(UPS) 18:00 UPS KARTAL BLD. 3-0 25-7 25-7 25-9 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ FMV IŞIK OKULLARI 3-1 20-25 26-24 25-14 27-25 -
12.02.2017-İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 16:00 ESENLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-12 25-20 25-15 - -
12.02.2017-Yalova(90.Yıl) 12:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 13-25 15-25 14-25 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2 25-23 25-19 19-25 21-25 17-15
12.02.2017-İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR 3-1 23-25 25-22 25-16 25-14 -
12.02.2017-İzmir(Gaziemir) 16:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 0-3 12-25 14-25 9-25 - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Bolu(17Temmuz) 14:00 İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 11-25 24-26 20-25 - -
12.02.2017-Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-0 25-11 25-16 25-17 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DSİ SEYHAN BLD. 0-3 11-25 22-25 22-25 - -
12.02.2017-Kayseri(OSB Metem) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-14 24-26 19-25 25-9 15-4
12.02.2017-Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR TARSUS BLD. 3-0 25-7 25-10 25-14 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-17 29-27 25-14 - -
12.02.2017-Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-18 25-19 25-17 - -
12.02.2017-Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-16 25-15 25-19 - -
 
7. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-15 25-7 - -
12.02.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 19-25 13-25 21-25 - -
12.02.2017-Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ ALANYA BLD. 0-3 9-25 17-25 15-25 - -
12.02.2017-İzmir(Atatürk) 14:00 SAINT JOSEPH OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0 25-16 25-20 25-20 - -
12.02.2017-İzmir(Atatürk) 18:30 BÜYÜK EGE BURSA VOLEYBOL 0-3 10-25 14-25 16-25 - -
12.02.2017-Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0 25-8 25-21 25-18 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI OVACIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-19 25-21 - -
12.02.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU MERZİFONGÜCÜ 1-3 25-21 13-25 15-25 19-25 -
12.02.2017-Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. YENİ KANDIRA 3-0 25-18 25-17 25-16 - -
12.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK HASAD GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-22 - -
12.02.2017-Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 18-25 20-25 19-25 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1 25-12 25-13 23-25 25-22 -
12.02.2017-Erzurum(R.T.Erdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU SPOR 3-0 25-20 25-16 25-20 - -
12.02.2017-Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2 25-17 23-25 25-21 15-25 15-12
12.02.2017-Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK AKKUŞ BLD. 3-1 25-17 25-21 32-34 25-23 -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Adana(Yüreğir) SEYHAN BLD. KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017-Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 1-3 21-25 21-25 25-23 12-25 -
12.02.2017-Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
12.02.2017-Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. İSTİKLAL O.O. 0-3 22-25 21-25 23-25 - -
12.02.2017-Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK ADANA VOLEYBOL 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR KIZILTEPE EĞİTİM 3-0 25-14 25-12 25-16 - -
12.02.2017-Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE ES GENÇLİK 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 HALİLİYE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-0 25-0 25-1 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.02.2017-Iğdır(İskenderIğdır) 11:00 IĞDIR ANADOLU İHL SİİRT GENÇLİK SPOR 3-0 25-19 25-22 25-12 - -
12.02.2017-Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE BLD. TÜRŞAD 3-1 25-15 25-12 20-25 25-7 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.