19.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 13:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-18 25-16 - -
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK AFYON BLD. YÜNTAŞ 3-0 25-20 25-13 25-17 - -
19.02.2017-Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-19 25-23 25-21 - -
19.02.2017-İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR 3-2 25-23 19-25 27-25 20-25 15-13
19.02.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA İSTANBUL BBSK 0-3 23-25 19-25 17-25 - -
19.02.2017-Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MALİYE PİYANGO 1-3 25-22 20-25 19-25 22-25 -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-0 27-25 25-18 25-20 - -
19.02.2017Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 21-25 18-25 25-22 25-15 15-11
19.02.2017-Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ALAŞEHİR BLD. 0-3 13-25 24-26 14-25 - -
19.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 16:00 MALTEPE YALI SPOR VAKIFBANK 2-3 25-23 25-17 19-25 21-25 8-15
19.02.2017-İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 12-25 15-25 14-25 - -
19.02.2017-İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT YEŞİLYURT 3-1 20-25 25-21 25-13 25-15 -
19.02.2017-Manisa(Salihli) 16:00 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ 3-2 20-25 25-9 25-18 30-32 15-7
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 14-25 16-25 20-25 - -
19.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI NUMUNE DSİ 2-3 25-19 25-14 17-25 19-25 13-15
19.02.2017-Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İLBANK 0-3 15-25 20-25 21-25 - -
19.02.2017-Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-9 25-11 25-6 - -
19.02.2017-Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAKARYA HENDEK 3-0 25-21 25-14 25-8 - -
19.02.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ MSK URFA 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017-Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-11 25-16 25-14 - -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 18-25 9-25 14-25 - -
19.02.2017-Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT EDİRNE SPOR 3-1 14-25 25-22 25-13 25-23 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-12 25-22 25-19 - -
19.02.2017-İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ESENLER VOLEYBOL 3-0 25-22 26-24 25-19 - -
19.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 14:00 FMV IŞIK OKULLARI ERDEK SPOR 1-3 25-21 22-25 21-25 12-25 -
19.02.2017-İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. SARIYER BLD. 3-0 25-22 25-15 25-13 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-16 25-16 25-27 25-17 -
19.02.2017-Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1-3 19-25 25-19 18-25 18-25 -
19.02.2017-İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-20 18-25 25-17 25-21 -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 HALKBANK BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-2 25-21 15-25 22-25 25-22 15-9
19.02.2017-Bolu(17Temmuz) 12:30 İNKILAP İÖO ERYAMAN GENÇLİK 1-3 16-25 22-25 25-19 23-25 -
19.02.2017-Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ KARŞIYAKA 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017-Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 2-3 25-14 25-18 19-25 9-25 12-15
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Adana(Asım Savaş) 14:00 ADANA DSİ MERİNOS 0-3 9-25 9-25 13-25 - -
19.02.2017-Hatay(Antakya) ANTAKYA BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017-Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 14-25 15-25 - -
19.02.2017-Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 12-25 16-25 17-25 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ SİVAS GAZİ LİSESİ 2-3 25-20 25-23 18-25 15-25 13-15
19.02.2017-Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ORDU MERKEZ SPOR 0-3 23-25 20-25 13-25 - -
19.02.2017-Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 1-3 17-25 25-21 19-25 23-25 -
 
7. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0-3 17-25 18-25 14-25 - -
19.02.2017-Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER MARDİN GENÇLİK SPOR 3-1 25-21 25-18 19-25 25-16 -
19.02.2017-Van(Nur Tatar) 11:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-12 25-17 25-12 - -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Antalya(Alanya75.Yıl) 14:00 ALANYA BLD. MİLAS BLD. 1-3 25-27 25-21 18-25 27-29 -
19.02.2017-Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BÜYÜK EGE 3-0 25-13 25-15 26-24 - -
19.02.2017-Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL SEYDİKEMER BLD. 3-0 25-22 25-22 25-14 - -
19.02.2017-Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-1 25-20 26-28 25-20 25-11 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ SUNGURLU BLD. 1-3 26-28 16-25 25-20 25-27 -
19.02.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 1-3 25-21 21-25 23-25 17-25 -
19.02.2017-Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 23-25 25-18 18-25 23-25 -
19.02.2017-Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 3-1 25-15 25-19 20-25 25-23 -
19.02.2017-Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-11 25-19 25-20 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ORDU ANADOLU İHL 3-0 25-19 25-12 25-7 - -
19.02.2017-Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR ORDU SPOR 3-0 25-8 25-12 25-8 - -
19.02.2017-Samsun(Bafra) BAFRA BLD. GSK ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017-Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-22 25-19 25-19 - -
19.02.2017-Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARHAVİ BLD. 0-3 9-25 16-25 21-25 - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 23-25 18-25 - -
19.02.2017-Kayseri(Atatürk) 16:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 3-2 18-25 25-20 21-25 25-21 15-11
19.02.2017-Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 25-27 19-25 19-25 - -
19.02.2017-Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. DEVELİ BLD. 3-1 22-25 26-24 25-12 25-10 -
19.02.2017-Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK PEMA KOLEJİ 0-3 18-25 17-25 21-25 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3 10-25 14-25 8-25 - -
19.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 17:00 47 MAVİ SPOR HALİLİYE BLD. 0-3 18-25 11-25 19-25 - -
19.02.2017-Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-10 25-10 25-13 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.02.2017-Hakkari(HakkariAnd.Lis.Salonu) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ IĞDIR ANADOLU İHL 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017-Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK TÜRŞAD 0-3 12-25 14-25 18-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.