26.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017Çanakkale(Anafartalar) 15:30 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ SERAMİKSAN - - - - - -
26.02.2017İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE HALKBANK - - - - - -
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ FENERBAHÇE - - - - - -
26.02.2017-Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI MSK URFA - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(Akatlar) 16:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(HaldunAlagaş) 16:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BELEDİYE PLEVNE - - - - - -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - - - - - -
26.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA - - - - - -
26.02.2017-Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT - - - - - -
26.02.2017-Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017-Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ - - - - - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI MSK URFA - - - - - -
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK - - - - - -
26.02.2017-Ankara(Kazan) 12:00 KAZAN BLD. NUMUNE DSİ - - - - - -
26.02.2017-Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İLBANK - - - - - -
26.02.2017-Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - - - - - -
26.02.2017-Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
26.02.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - - - - - -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR THY - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. ALP SPOR - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ KARTAL BLD. - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(UPS) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK - - - - - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 14:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 16:00 ESENLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ - - - - - -
26.02.2017-Yalova(Çınarcık) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. FMV IŞIK OKULLARI - - - - - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-İzmir(Balçova) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ - - - - - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 ERYAMAN GENÇLİK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ - - - - - -
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TEPEBAŞI GENÇLİK - - - - - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS TARSUS BLD. - - - - - -
26.02.2017-Kayseri(OSB Metem) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL SEYHAN BLD. - - - - - -
26.02.2017-Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017-Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANTAKYA BLD. - - - - - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
26.02.2017-Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ - - - - - -
 
7. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017-Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
26.02.2017-Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. PERTEK BLD. - - - - - -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SAINT JOSEPH - - - - - -
26.02.2017-Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. - - - - - -
26.02.2017-Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - - - - - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU - - - - - -
26.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK YENİ KANDIRA - - - - - -
26.02.2017-Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ZİRAAT BANKASI - - - - - -
26.02.2017-Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ - - - - - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. AKKUŞ BLD. - - - - - -
26.02.2017-Erzurum(R.T.Erdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ FINDIKLI SPOR - - - - - -
26.02.2017-Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL BAFRA BLD. GSK - - - - - -
26.02.2017-Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ - - - - - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Adana(Yüreğir) 11:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL O.O. - - - - - -
26.02.2017-Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL - - - - - -
26.02.2017-Konya(Atatürk) 13:00 PEMA KOLEJİ KIRŞEHİR AKADEMİ - - - - - -
26.02.2017-Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SORGUN GENÇLİK - - - - - -
26.02.2017-Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE - - - - - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 PEYAS SPOR 47 MAVİ SPOR - - - - - -
26.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ - - - - - -
26.02.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 HALİLİYE BLD. MİDYAT BLD. - - - - - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD SİLVAN GENÇLİK - - - - - -
26.02.2017-Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ - - - - - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.