04.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ ÇANAKKALE BLD. 1-3 25-19 20-25 18-25 20-25 -
04.02.2017-İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. HALKBANK 1-3 25-15 20-25 13-25 25-27 -
04.02.2017İstanbul(Eczacıbaşı) 13:00 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE 2-3 21-25 25-18 20-25 25-23 14-16
04.02.2017-MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN GALATASARAY 0-3 20-25 20-25 18-25 - -
04.02.2017-Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 11-25 26-24 25-23 -
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017Bursa(İnegöl) 19:00 İNEGÖL BLD. MALİYE PİYANGO 3-1 25-21 15-25 25-18 25-23 -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR PTT 2-3 25-27 25-19 23-25 25-18 11-15
04.02.2017-Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 2-3 25-23 33-35 25-19 20-25 7-15
04.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3 19-25 11-25 20-25 - -
04.02.2017-İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 3-0 25-16 25-15 25-20 - -
04.02.2017-İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 3-2 25-19 15-25 23-25 31-29 15-8
04.02.2017-Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-11 25-22 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017-Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 16-25 21-25 - -
04.02.2017-Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR ESER SPOR 3-0 25-19 25-17 25-17 - -
04.02.2017-Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-18 25-16 25-19 - -
04.02.2017-Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-16 25-17 25-14 - -
04.02.2017-Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-1 25-14 25-22 19-25 25-19 -
04.02.2017-Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1926 BULANCAKSPOR 3-1 27-25 21-25 25-11 25-20 -
04.02.2017-Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-21 25-16 25-20 - -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 16:00 THY UPS 3-1 25-13 25-19 20-25 25-16 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017-İstanbul(SarıyerSl.) 14:00 SARIYER BLD. ESENLER VOLEYBOL 0-3 25-27 21-25 15-25 - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 14-25 12-25 11-25 - -
04.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 HALKBANK İNKILAP İÖO 3-0 25-21 25-20 25-21 - -
 
 
Erkek
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 0-3 13-25 6-25 23-25 - -
04.02.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK MİDYAT BLD. 3-0 25-1 25-8 25-5 - -
04.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 12:00 KIZILTEPE ES GENÇLİK 47 MAVİ SPOR 0-3 5-25 3-25 3-25 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.02.2017-Muş(Atatürk) 12:00 LALEZAR SPOR IĞDIR ANADOLU İHL 3-1 25-17 25-18 21-25 25-23 -
04.02.2017-Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE BLD. 1-3 22-25 25-20 21-25 13-25 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.