07.02.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0 25-18 25-20 25-20 - -
07.02.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 PTT KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 25-27 15-25 - -
07.02.2017-Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1 25-23 17-25 25-21 26-24 -
07.02.2017-Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-17 25-23 25-23 - -
07.02.2017-Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ JEOPARK KULA BLD. 0-3 23-25 20-25 20-25 - -
07.02.2017-İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-22 25-19 25-16 - -
07.02.2017-Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ES SPOR 3-0 25-19 25-17 27-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 3-1 25-20 17-25 26-24 25-23 -
07.02.2017-Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR GENÇ KAFKARS 0-3 19-25 21-25 23-25 - -
07.02.2017-Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-15 25-19 25-23 - -
07.02.2017-Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-20 25-16 25-22 - -
07.02.2017-Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3 20-25 20-25 25-11 10-25 -
07.02.2017-Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 23-25 10-25 20-25 - -
 
 
CEV Kupası€“ Bayanlar
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 19:00 GALATASARAY Nova KBM Branik MARIBOR (Slovenya) 3-0 25-23 25-19 25-15 - -
 
 
CEV Challenge Kupası
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-Yunanistan(Piraeus) 21:30 Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan) ÇANAKKALE BLD. 3-2 19-25 25-17 21-25 25-14 16-14
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.