08.02.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.02.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-18 25-20 15-25 21-25 15-17
08.02.2017Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSASPOR ROTA KOLEJİ 3-0 25-12 25-17 25-15 - -
08.02.2017-Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SALİHLİ BLD. 1-3 25-21 27-29 18-25 14-25 -
08.02.2017-İstanbul(50.Yıl) 18:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT 3-1 25-20 20-25 25-19 26-24 -
08.02.2017-İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 17:00 VAKIFBANK BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 11-25 21-25 21-25 - -
08.02.2017-İzmir(Atatürk) 16:00 IŞIKKENT ALAŞEHİR BLD. 2-3 27-25 21-25 15-25 25-20 14-16
08.02.2017-İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR KARŞIYAKA 3-0 25-16 27-25 25-23 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-1 30-28 24-26 25-22 25-19 -
08.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 TVF SPOR LİSESİ İLBANK 0-3 19-25 19-25 15-25 - -
08.02.2017-Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA HENDEK 3-1 25-23 25-23 22-25 25-17 -
08.02.2017-Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-15 25-20 16-25 29-27 -
08.02.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ NUMUNE DSİ 3-0 25-15 25-19 25-11 - -
 
 
Bayanlar Şampiyonlar Ligi
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.02.2017Almanya(Dresden) 21:00 DRESDNER SC (Almanya) VAKIFBANK 0-3 18-25 11-25 12-25 - -
08.02.2017İstanbul(BurhanFelek) 16:30 ECZACIBAŞI Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) 3-1 25-16 26-24 25-27 25-16 -
08.02.2017İstanbul(BurhanFelek) 19:30 FENERBAHÇE Tauron MKS DABROWA GORNICZA (Polonya) 3-0 25-15 25-20 26-24 - -
 
 
CEV Challenge Kupası
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. Slavia EU BRATISLAVA (Slovakya) 3-1 25-13 25-14 23-25 25-22 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.