01.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Eskişehir(Atatürk) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKBANK 2-3 27-25 23-25 25-21 20-25 11-15
 
 
Erkek
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU OVACIK GENÇLİK 3-0 25-18 25-16 25-22 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ PEYAS SPOR 0-3 15-25 17-25 15-25 - -
 
 
UNILIG
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 11:00 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-21 15-25 25-27 25-23 15-12
01.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 13:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 18-25 19-25 11-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Afyon(Atatürk) 10:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-9 25-19 - -
01.03.2017-Afyon(Atatürk) 11:30 ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 1-3 20-25 25-20 12-25 13-25 -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Artvin(Merkez) 11:00 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 0-3 9-25 10-25 18-25 - -
01.03.2017-Artvin(Merkez) 13:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 23-25 22-25 24-26 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 10:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-14 25-16 - -
01.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 13-25 6-25 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-23 25-15 25-19 - -
01.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 17:00 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-18 21-25 26-24 18-25 15-11
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Afyon(Atatürk) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-23 25-23 20-25 22-25 16-14
01.03.2017-Afyon(Atatürk) 14:30 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-17 18-25 25-17 25-14 -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Artvin(Merkez) 15:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-16 25-16 - -
01.03.2017-Artvin(Merkez) 17:00 TRABZON KTU ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-15 25-20 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 14:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-20 25-21 - -
01.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 16:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-20 25-15 - -
 
 
CEV Challenge Kupası
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017İstanbul(BurhanFelek) 20:00 GALATASARAY HDI SİGORTA Maccabi TEL-AVIV (İsrail) 3-0 27-25 25-19 25-17 - -
01.03.2017-İzmir(Atatürk) 19:00 ZİRAAT BANKASI Draisma Dynamo APELDOORN (Hollanda) 3-0 25-20 25-19 25-21 - -
 
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.03.2017İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL BBSK Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya) 3-1 25-23 16-25 25-22 26-24 -
01.03.2017İtalya(Perugia) 21:00 Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) HALKBANK 3-1 23-25 25-18 25-20 25-16 -
01.03.2017Rusya(Kazan) 20:00 Zenit KAZAN (Rusya) ARKAS SPOR 3-0 25-15 26-24 25-16 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.