11.03.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.03.2017-Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 25-22 21-25 25-23 -
11.03.2017-İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. 3-1 21-25 25-18 25-19 25-20 -
11.03.2017İstanbul(BurhanFelek) 13:00 ECZACIBAŞI VİTRA NİLÜFER BLD. 3-0 25-23 25-14 25-21 - -
11.03.2017İSTANBUL(METROENERJİ) 16:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-1 28-30 25-18 25-23 25-12 -
11.03.2017-Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI SERAMİKSAN 1-3 22-25 21-25 25-13 23-25 -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.03.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 26-24 25-13 25-21 - -
11.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSASPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 2-3 18-25 25-22 25-17 20-25 9-15
11.03.2017-Çanakkale(Bayramiç) 17:00 YEŞİLBAYRAMİÇ VAKIFBANK 2-3 20-25 25-23 19-25 25-13 17-19
11.03.2017-İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR 2-3 25-22 25-21 19-25 16-25 15-17
11.03.2017-Manisa(Alaşehir) 17:00 ALAŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-16 28-26 25-14 - -
11.03.2017-Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLYURT 3-1 23-25 25-13 25-18 25-17 -
11.03.2017Manisa(TarıkAlmuşSl.) 17:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 1-3 23-25 20-25 25-19 18-25 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.03.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 25-23 20-25 25-17 5-25 12-15
11.03.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ İLBANK 0-3 23-25 20-25 10-25 - -
11.03.2017-Ankara(Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAKARYA HENDEK 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
11.03.2017-Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-18 19-25 14-25 21-25 -
11.03.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.03.2017-Ankara(Beştepe) 13:00 PTT SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1 25-23 19-25 25-22 25-19 -
11.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR 3-0 25-20 25-15 25-18 - -
11.03.2017-Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-16 25-13 25-15 - -
11.03.2017-Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. 3-0 25-18 25-21 25-19 - -
11.03.2017-İzmir(Atatürk) 14:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK 3-0 39-37 25-19 25-23 - -
11.03.2017-Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0 25-19 25-17 25-16 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.03.2017-Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. GENÇ KAFKARS 1-3 16-25 14-25 25-19 21-25 -
11.03.2017-Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0 25-10 25-13 25-13 - -
11.03.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0 25-20 25-23 25-23 - -
11.03.2017-Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR 3-0 25-17 25-16 28-26 - -
11.03.2017-Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-2 23-25 25-17 22-25 25-13 15-7
11.03.2017-Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-1 25-18 22-25 25-23 25-12 -
11.03.2017-Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-2 24-26 20-25 25-15 25-14 15-11
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.