16.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 2. LİG (Yarı Final)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 12:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ARHAVİ BLD. 3-1 25-23 26-24 22-25 25-23 -
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 14:00 THY MERİNOS 3-1 18-25 25-12 25-20 25-21 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Eskişehir(Porsuk) 11:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 25-15 25-15 25-17 - -
16.03.2017-Eskişehir(Porsuk) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-1 25-20 23-25 25-15 25-22 -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 16:00 BALIKESİR DSİ ORDU MERKEZ SPOR 3-0 25-21 25-19 25-18 - -
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 18:00 KEPEZ BLD. PERTEK BLD. 3-2 23-25 25-13 25-17 23-25 15-12
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 OSMANİYE DEMİR SPOR UPS 0-3 19-25 25-27 13-25 - -
16.03.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 25-19 25-23 25-22 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 11:00 PEYAS SPOR HALİLİYE BLD. 0-3 16-25 9-25 18-25 - -
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 13:00 AKKUŞ BLD. MİLAS BLD. 3-0 25-19 25-18 31-29 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 12:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 3-0 25-19 25-19 25-17 - -
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 14:00 SEYHAN BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2-3 25-23 25-15 27-29 22-25 3-15
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 15:00 ARHAVİ BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-0 25-17 25-20 25-21 - -
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 17:00 BAĞLAR GENÇLİK FINDIKLI SPOR 0-3 14-25 14-25 23-25 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 16:00 ALANYA BLD. SUNGURLU BLD. 3-1 23-25 26-24 25-16 25-18 -
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 18:00 TÜRŞAD ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 14-25 24-26 24-26 - -
 
 
CEV Kupası€“ Bayanlar
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Polonya(Lodz) 20:00 Budowlani LODZ (Polonya) GALATASARAY 0-3 23-25 18-25 17-25 - -
 
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR Dinamo MOSCOW (Rusya) 0-3 20-25 17-25 16-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.