02.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ SPOR JEOPARK KULA BLD. 1-3 16-25 18-25 25-23 23-25 -
 
 
UNILIG
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 11:00 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 14-25 16-25 19-25 - -
02.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 13:00 İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-14 25-22 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Afyon(Atatürk) 10:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 16-25 18-25 - -
02.03.2017-Afyon(Atatürk) 11:30 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 1-3 10-25 19-25 25-23 22-25 -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Artvin(Merkez) 10:00 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-17 20-25 14-25 16-25 -
02.03.2017-Artvin(Merkez) 12:00 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 1-3 17-25 25-23 24-26 22-25 -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 14:00 HARRAN ÜNİVERSİTESİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 7-25 5-25 - -
02.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 16:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-4 25-13 25-16 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-20 20-25 20-25 21-25 -
02.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 17:00 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 17-25 18-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Afyon(Atatürk) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ 3-1 19-25 29-27 25-22 25-18 -
02.03.2017-Afyon(Atatürk) 14:30 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 2-3 20-25 22-25 25-21 29-27 11-15
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Artvin(Merkez) 14:00 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3-2 14-25 16-25 26-24 25-17 15-8
02.03.2017-Artvin(Merkez) 16:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTU 3-1 22-25 25-15 25-14 25-11 -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 10:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ 0-3 25-27 22-25 13-25 - -
02.03.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 25-22 16-25 17-25 -
 
 
CEV Kupası Erkekler
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
02.03.2017İstanbul(BurhanFelek) 19:00 FENERBAHÇE GFC AJACCIO (Fransa) 3-0 26-24 25-14 25-18 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.