23.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (Yarı Final)
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.03.2017-Ankara(Başkent) 12:00 SOLHAN SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-17 19-25 19-25 -
23.03.2017-Ankara(Başkent) 14:00 JEOPARK KULA BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-18 25-22 29-27 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.03.2017-Ankara(Başkent) 16:00 DÜZCE BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 18-25 17-25 - -
23.03.2017-Ankara(Başkent) 18:00 TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK TFL ALTEKMA 3-1 32-30 25-15 22-25 25-17 -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (Final)
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 CİZRE BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 2-3 25-27 25-18 25-19 14-25 6-15
23.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 3-2 23-25 25-20 24-26 25-22 15-12
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:30 HALİLİYE BLD. ARHAVİ BLD. 3-2 25-16 15-25 25-15 16-25 15-6
23.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:30 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ALANYA BLD. 1-3 25-27 32-34 28-26 18-25 -
 
 
Bayanlar Şampiyonlar Ligi
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.03.2017İstanbul(BurhanFelek) 18:00 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE 2-3 25-16 22-25 19-25 25-21 12-15
23.03.2017İsviçre(Zürih) 22:00 Volero ZURICH (İsviçre) VAKIFBANK 1-3 25-15 20-25 17-25 21-25 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.