04.03.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK ÇANAKKALE BLD. 1-3 25-16 17-25 20-25 16-25 -
04.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 3-0 27-25 25-14 25-19 - -
04.03.2017-İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY İDMANOCAĞI 3-1 25-17 25-21 18-25 25-21 -
04.03.2017İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 17:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE 0-3 18-25 24-26 23-25 - -
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA ARKAS SPOR 0-3 22-25 18-25 15-25 - -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BOLU BLD. 3-2 24-26 16-25 26-24 25-20 18-16
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI PTT 3-0 25-22 25-18 25-22 - -
04.03.2017-Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA TOFAŞ SPOR 3-2 25-14 26-24 17-25 25-27 16-14
04.03.2017-İstanbul(50.Yıl) 14:00 ES SPOR TFL ALTEKMA 0-3 20-25 15-25 23-25 - -
04.03.2017-İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK DÜZCE BLD. 1-3 20-25 25-23 17-25 22-25 -
04.03.2017-İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BİGADİÇ BLD. 3-1 20-25 25-22 25-22 25-21 -
04.03.2017-Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 19-25 25-19 20-25 27-29 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR 1920 MARAŞSPOR 3-1 25-17 25-7 22-25 25-17 -
04.03.2017-Bingöl(Solhan) 17:00 SOLHAN SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 27-25 25-20 24-26 25-15 -
04.03.2017-Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR NİKSAR BLD. 1-3 19-25 25-23 17-25 20-25 -
04.03.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-21 25-22 26-24 - -
04.03.2017-Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-16 25-11 25-19 - -
04.03.2017-Kars(KafkasÜniv.Salonu) 11:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 23-25 21-25 - -
04.03.2017-Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 16-25 14-25 - -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-İstanbul(50.Yıl) THY DERİNCE YENİKENT 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
04.03.2017-İstanbul(50.Yıl) 18:00 İSTANBUL BBSK ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 21-25 21-25 24-26 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1-3 10-25 25-16 17-25 20-25 -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-22 28-26 25-23 - -
 
 
Erkek
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE EĞİTİM 0-3 17-25 20-25 16-25 - -
04.03.2017-Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-7 25-15 25-10 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.03.2017-Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 8-25 15-25 14-25 - -
04.03.2017-Diyarbakır(Silvan) 15:00 SİLVAN GENÇLİK LALEZAR SPOR 0-3 9-25 11-25 14-25 - -
04.03.2017-Iğdır(İskenderIğdır) CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ IĞDIR ANADOLU İHL 0-3(H) 0-25 0-25 0-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.